TÜRKİYE
Giriş Tarihi : 01-06-2022 22:02   Güncelleme : 01-06-2022 22:23

Doğukan Özkan: "Jahrein'in twitter hesabını ben kapattırdım." dedi

Jahrein'in Twitter hesabı neden kapandı? Jahrein'in Twitter hesabına ne oldu? Düz Dünya Derneği Başkanı Doğukan Özkan, Jahrein'in twitter hesabını kendisinin kapattırdığına dair ekran görüntülerini basınla paylaştı.

Doğukan Özkan:

Geçtiğimiz günlerde ünlü twitter ve twitch kullanıcısı Jahrein'in bazı nedenlerden dolayı twitter hesabının kapatıldığına yönelik haberler gündeme bomba gibi düşmüştü. Nedeni tam olarak bilinmediği için birçok başlık atılmıştı. Fakat olayın içyüzü bir gün sonra ortaya çıktı. Jahrein'in daha önceden husumetli olduğu Düz Dünya Derneği Başkanı Doğukan Özkan Jahrein'in twitter hesabını kendisinin kapattırdığına dair ekran görüntülerini basınla paylaştı. Videolu ekran görüntülerinde açıkça görünüyor ki aslında Doğukan Özkan'ın Jahrein'i ihbar etmesi üzerine twitter hesabı kapatılmış. Özkan kanıtları ve ekran görüntülerini kendi sosyal medya hesaplarında paylaşarak sözlerine şunları ekledi:

"Durduk yere başta bana olmak üzere, dostlarıma ve Düz Dünya camiamıza çatıyordu. Kendisi ile bir bağlantımız olmadığı halde hakkımızda ileri geri yorumlar yapıyordu. Kendisine ulaşmayı denedim ama başaramadım. Bu yüzden çareyi Twitter'a ulaşmakta buldum. Jahrein hakkında topladığım bilgileri Twitter'a raporladım. Twitter ekibi de doğruluğumu onaylayınca hesabı kapatma kararı almışlar ve hesap bu nedenle kapatıldı. Siyasi bir nedeni olabildiği düşünülmüş ama değil. Sadece bana ve Düz Dünyacılara yaptığı çirkin saldırılarından ötürü bunu yapmak zorunda kaldım" dedi.

 

Haberin Videosu

https://youtube.com/shorts/fzOjWo3o0m0?feature=share

 

Kaynak: Doğukan Özkan