MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 04-01-2021 19:23   Güncelleme : 04-01-2021 19:23

Deneyimli masör Kocaman, Muğlaspor’da

Deneyimli masör Kocaman, Muğlaspor’da

Bölge futbolunun deneyimli masörlerinden Emin Kocaman, Misli.com 3. Lig 4. Grup ekiplerinden Muğlaspor’da göreve başladı.

Kariyerinde Aydınspor 1966, Göztepe, Marmarisspor, Çine Madranspor, Fethiyespor, Antalyaspor, Aydınspor 1923 gibi profesyonel ekiplerde çalışan Emin Kocaman, Sökespor, Yatağanspor, Ortaca Belediyespor ve Aydın Yıldızspor gibi amatör kulüplerde de görev aldı. Özellikle futbol takımları arasında tedavi edici masör olarak bilinen Emin Kocaman, bölgenin en tecrübeli masörleri arasında gösteriliyor.
Ligde kalma mücadelesi veren Muğlaspor’da geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Emin Kocaman, yeşil-beyazlı ekipte sakatlığı bulunan futbolcuların tedavilerine çok geçmeden başladı. Takımda iki önemli futbolcunun arka adalelerinde yırtık oluştuğunu kaydeden Masör Kocaman, ligin ikinci devresinin ilk maçı olan Düzcespor karşılaşmasına her iki futbolcuyu yetiştirmek için yoğun bir tedavi programı uyguladığını söyledi.
Muğlaspor’un ligin ikinci yarısında seri galibiyetler almaya başlayacağına inandığını belirten Kocaman, yeşil-beyazlı ekip için elinden gelen en iyi hizmeti vereceğini ifade etti.