FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 04-01-2022 17:30   Güncelleme : 04-01-2022 17:30

Demirtaş “Odamızı esnafımıza sevdireceğiz”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibi, Cumartesi günü gerçekleşecek olan Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odasının seçimli genel kurulu öncesinde kalabalık bir heyet halinde ziyaretlerini sürdürerek esnafları kongreye davet ediyorlar.

Demirtaş “Odamızı esnafımıza sevdireceğiz”

 

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibi, Cumartesi günü gerçekleşecek olan Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odasının seçimli genel kurulu öncesinde kalabalık bir heyet halinde ziyaretlerini sürdürerek esnafları kongreye davet ediyorlar. Demirtaş, tüm Fethiye esnafını oylarını kullanmaları için kongreye davet ederken, esnaflar ise sürekli kendilerini ziyaret eden, sorunlarını dinleyen ve çözüm yolları noktasında bilgilendirmelerde bulunan Demirtaş ve ekibine seçim çalışmalarında başarılar diledi.

 

8 Ocak Cumartesi günü Gazi İlkokulu (Eski Fethiye Lisesi) salonunda gerçekleşecek olan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli olağan genel kurulunun favori başkan adayı Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibi, beraberinde kalabalık bir heyet ile esnafları ziyaret ederek kongreye davette bulunuyorlar. Gittiği tüm noktalarda aday değil de başkan gibi karşılanan Demirtaş, “Kesinlikle rehavet yok. Biz esnafımıza yöneticilik değil, hizmetkarlık için bu yoldayız. Görev tevdi edildiği takdirde de ilçemizdeki tüm esnaflarımızın söz sahibi olduğu bir anlayış ile odamızı beraber yöneteceğiz. Bizim gözümüzde tüm esnaflarımız aynı eşitlikte olacak. Esnafımıza Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasını sevdireceğiz” dedi.

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş yaklaşık iki yıldır sürdürdükleri çalışmaların karşılığını görmenin mutluluğunu da yaşadıklarını belirterek "İlçemiz esnafları sağ olsun her gittiğimizde bize aynı ilgi ve alakayı eksik etmiyor. Bizler değişim ve yenilik diye yola çıktı. Beni ve ekibimizi gören esnaflar genç ve dinamik bir ekiple karşılaşmalarından dolayı duydukları memnuniyeti de dile getiriyor. Bizler esnaflardan aldığımız güçler bu yola çıktık. Onların desteğiyle de güzel projeler ve çalışmalar hazırladık. Bizler makama için değil hizmet için yola çıktık. Esnaflarımız sağ olsun bizleri bağırlarına bastı. Onların dertlerini sorunlarını ve önerilerini dinledik. Eksik gördükleri konuları bizlere ilettiler. İnşallah bunların hepsini seçimi kazandığımızda ele alacağımızı ve esnaf odaklı bir odanın daha iyi hizmet vereceğini, onların sorunlarına değinerek, yapılacak olan istişarelerle her sorunun altından el birliği ile kalkacağımızı anlattık. Yeter ki esnaflarımız, odaların sahip çıkarak, yapılacak olan seçimlerde oylarını kullansınlar" dedi.

 

Kendisine gösterilen ilgi ve aladan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Kamil Mutlu Demirtaş, “Esnaflarımız sağ olsun bizleri bağırlarına bastı. Onların dertlerini sorunlarını ve önerilerini dinledik. Eksik gördükleri konuları bizlere ilettiler. Özellikle kredi noktasında ve Lokman Hekim Esnaf Hastanesinde yaşadıklarını sorunların yoğun olduğunu gördük. İnşallah bunların hepsini seçimi kazandığımızda ele alacağımızı ve esnaf odaklı bir odanın daha iyi hizmet vereceğini, onların sorunlarına değinerek, yapılacak olan istişarelerle her sorunun altından el birliği ile kalkacağımızı anlattık. Yeter ki esnaflarımız, odaların sahip çıkarak, 8 Ocak’ta yapılacak olan seçimlerde oylarını kullansınlar” diye konuştu.

 

Başkan Adayı Demirtaş, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasının hizmet ve imkanlarından tüm esnafın yararlanması gerektiğini belirterek, "Odamız ve iştirakleriyle ilgili tüm kritik kararlara, projelere, uygulamalara esnafımızla istişare edilerek karar verilecek" ifadelerinde bulundu.

 

Cumartesi günü saat 10.30’da Fethiye Gazi İlkokulu (Eski Fethiye Lisesi) salonunda gerçekleşecek olan kongreye tüm esnafları da davet eden Demirtaş, “Vermiş olduğumuz sözler ve vaatler kesinlikle iki dudak arasından çıkan söz olarak kalmayacak. Ben ve ekibim bu yolda canla, başla çalışıyoruz ve çalışmalarımıza da görev bize tevdi edildiği takdirde ivedi bir şekilde başlayacağız. Hiçbir zaman iyi gün dostu olmayacağız. Kötü günleri de birlikte geçirecek, yaraları birlikte saracağız! Tüm esnaflar Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasının hizmetlerinden yararlanacaklar. Bundan böyle bir çok destek, hibe ve imkanlardan haberdar olacaklar. Ziyaret ettiğimiz her esnaf ve sanatkarımızla hep birlikte neler başarabileceğimizi konuşuyor, hasbıhal ediyoruz. Bizleri samimiyetle karşılayan, inandığımız yolda yanımızda duran esnafımıza tüm ekibim adına teşekkür ederim” dedi.