GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-08-2021 11:07   Güncelleme : 31-08-2021 11:07

Demirtaş “Esnafımızın sorunlarını çözmek için göreve talibiz”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, her geçen gün destekleyici kitlesinin arttığını ifade etti. Talip olduğu görevin bilincinde olduğunu belirten Demirtaş, amaçlarının makam ve mevki olmadığını dile getirdi.

Demirtaş “Esnafımızın sorunlarını çözmek için göreve talibiz”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, her geçen gün destekleyici kitlesinin arttığını ifade etti. Talip olduğu görevin bilincinde olduğunu belirten Demirtaş, amaçlarının makam ve mevki olmadığını dile getirdi.

Geçtiğimiz aylarda Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adaylığını açıklayan ve çalışmalarını hızlı ve emin adımlarla sürdüren Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibi, bazı esnafların bir araya gelerek  düzenlediği  kahvaltı davetini geri çevirmeyerek esnaflarla bir araya geldi.

Yanıklar Mahallesi Tabiat Ana Kahvaltı Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe katılan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, talip olduğu görevin bilincinde olduğunu belirtti. Demirtaş, “Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, ben veya beraberimdeki arkadaşlarım yönetmeyeceğiz. Odamızı Fethiye’deki tüm esnaf abilerim, ablalarım ve kardeşlerim ile birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

Katıldığı etkinlikte esnafların sorularını da samimiyetle cevaplandıran Demirtaş, “Allah’ın izniyle ve değerli esnaf ve sanatkarlarımızın teveccühü ile göreve geldiğimiz takdirde, işi darda olana yardımcı olabilmek; mevcut işlerin daha iyi hale gelmesini sağlamak, hızla değişen ve gelişen çağımıza ayak uydurmak ve bu konuda üyelerimizin desteklenmesi için elimizden gelen tüm çalışmaları yapacağız. Biz bu göreve talip olurken esnaflarımızla uzun uzun istişarelerde bulunduk. Esnaf kardeşlerimizin sorunları konusunda neler yapılması gerektiğini nelerin eksik nelerin fazla olduğunu ekibimizle birlikte titiz bir çalışmayla belirledik. İnşallah kazandığımız taktirde bireysel değil esnaf kardeşlerimizin katılımlarla istişarelerle biz bu görevi yürüteceğiz. Rabbim bizleri utandırmasın. Bu güzel hizmet yarışında aday olan herkese başarılar diliyorum. Bu güne kadar Fethiye esnafına hizmet etmiş başkanlarıma teşekkür ediyorum. Ahirete intikal edenlere Allah'tan rahmet, hayatta olanlara hayırlı sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Tüm esnaf kardeşlerimize ve hemşehrilerimizi sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.