FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 29-03-2021 14:26   Güncelleme : 29-03-2021 14:26

DEMİRTAŞ “ESNAF VE ZANAATKARLARIMIZA DEĞER KATMA ADINA GÖREVE TALİBİM”

DEMİRTAŞ “ESNAFIMIZIN DERDİNİ DERDİMİZ GİBİ GÖRECEĞİZ”

DEMİRTAŞ “ESNAF VE ZANAATKARLARIMIZA DEĞER KATMA ADINA GÖREVE TALİBİM”

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerde esnaf ve zanaatkârlar ile sohbet edip projelerinden bahseden Demirtaş,  “Esnaflarımıza ve zanaatkarlarımıza değer katma adına bu göreve talip olduk. Birlik ve beraberliği sağlamak; mesleki konularda dayanışmayı artırmak, esnaflarımızı kendi konularında bilinçlendirmek; ekonomik konularda değer sahibi yapmak amacıyla hizmetkarlığa adayım” dedi.

Geçtiğimiz aylarda Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olduğunu açıklayarak, hızlı bir şekilde çalışmalara başlayan Kamil Mutlu Demirtaş, esnaf ve zanaatkarlara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerde projelerinden bahseden ve esnaflardan destek isteyen Demirtaş,  “Birliğin olmadığı yerde başarı olamaz. Esnaflarımıza hak ettiği değeri sağlama adına komiteler oluşturacağız ve hizmetin en güzelini yapmak için var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.

Çalışmalar kapsamında hemen hemen her gün farklı mahallelerde bulunan esnaf ve zanaatkarlar ile birlikte oturarak hasbihalde bulunduklarını ifade eden Demirtaş, “Biz, esnaflarımıza ve sanatkarlarımıza değer katma adına bu göreve talip olduk. Birlik ve beraberliği sağlamak; mesleki konularda dayanışmayı artırmak, esnaflarımızı kendi konularında bilinçlendirmek; ekonomik konularda değer sahibi yapmak amacıyla aday oldum.Öyle bir yönetim olacak ki, o yönetimde bulunan herkes, mesleki bilgi ve birikime sahip olacak; esnafların derdini kendi derdi gibi görecek, bilecek; ona göre hizmet edecek. Birliğin olmadığı yerde başarı olamaz. Esnaflarımıza hak ettiği değeri sağlama adına komiteler oluşturacağız ve hizmetin en güzelini yapmak için var gücümüzle çalışacağız" dedi.