DALAMAN
Giriş Tarihi : 22-04-2021 20:36   Güncelleme : 22-04-2021 20:36

Dalaman Ak Parti İlçe Başkanı Şefik Oğuz Basın Açıklaması

Dalaman Ak Parti İlçe Başkanı Şefik Oğuz Basın Açıklaması

Saygı değer Dalamanlı Hemşehrilerim

Ramazan ayımız mübarek olsun. Dualarımız kabul olsun.

Siz Dalamanlı halkımıza projelerimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum;

Seçim zamanında projelerimiz hakkında sizlere vermiş olduğumuz tüm vaatleri yerine getiriyoruz. Projelerimiz onay aşamasından geçmiştir en kısa zamanda başlanacaktır.

Son zamanlarda sosyal medyada yalan dolan asılsız bilgiler dolaşıyor. Biz projelerimizin başından sonuna kadar halkımızın hizmetine geçmesi için gece gündüz çalışıyoruz. Hiçbir projemizin sosyal medyada klavye şovmenliği yapılmasına müsaade etmeyiz.

Projelerimizin hiç birinde aksama yoktur.

Projelerimize şöyle bakalım;

1.Olmazsa olmazlarımızdan Dalaman Kayacık sahilindeki Millet Bahçemiz onaylanmıştır. İhale süreci en kısa sürede yapılıp halkımızın hizmetine açılacaktır.

2.Millet Bahçesi projesi içerisindeki balıkçı barınağı projemizde en kısa zamanda halkımızın hizmetine sunulacaktır.

3.Golf sahası projemiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla TİGEM arazisinde tarım alanı dışında kalan 5849 dekarı Kültür ve Turizm Bakanlığına devredilmek üzere golf sahaları, spor tesisleri yapılarak 12 ay turizmin önü açılacak. Dalaman yeni bir turizm alanına kavuşacaktır.

4.Dalaman Kille koyumuz şu anda düzenleme aşamasındadır. En kısa zamanda sezona yetiştirilip halkımızın hizmetine açılacaktır.

5.Dalaman günlüklük mesire projemiz içerisinde yürüyüş yolları, bisiklet yolları ve mola yerleriyle en kısa zamanda Dalaman Belediyemiz tarafından başlanacaktır, halkımızın hizmetine açılacaktır.

6.Dalaman Kapukargın Termal tesislerimizin 1. Etabı bitti. 2. Etabına en kısa zamanda başlanacaktır. Şu anda halkımızın hizmetine açıktır.

7.Hükümet Konağımız yıkım aşamasında, en kısa zamanda yeni inşaatı başlayacaktır.

8.100 yataklı Dalaman Devlet Hastanemiz yatırım programına alınmıştır.

9.Projelerimiz arasında gençlerimize yönelik, spora yönelik 4 adet toprak tenis kort sahamız, 50x70 sentetik futbol çim sahamız Dalamanlı gençlerimize hayırlı olsun. Ve spora yönelik bu projelerimizin devamı gelecektir.

Tüm bahsetmiş olduğumuz projelerimizde doğayı koruyarak ve gerektiğinden daha fazla yeşillendirilerek, ağaçlandırılarak hayata geçireceğiz.

Şu ana kadar bahsetmiş olduğumuz tüm projelerimiz siz değerli halkımız için, Geleceğimiz için, Gençlerimiz için, Çocuklarımız içindir. Birileri rant sağlasın diye değildir. Hiçbir şekilde bu rantçılara müsaade etmeyeceğiz.

Biz Dalaman için İlçe Teşkilatımız ile Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimiz ile, İl Başkanımız sayın Kadem Mete ile, Milletvekillerimiz sayın Yelda Erol Gökcan hanımefendi ve sayın Mehmet Yavuz Demir ile gece gündüz bu projelerimizi koşturacağız ,üç beş kişi sosyal medyada olumsuz asılsız bilgiler paylaşacaksınız. Yok öyle bir düzen !!

Son günlerde sosyal medyada sahte hesap üzerinden hakkımızda yapılan iftiralar ile bizleri karalayabileceğinizi zannediyorsanız bunlara fırsat vermeyeceğimizi bilsinler ki tek derdimiz Dalaman halkına yapılacak olan hizmetlerimizdir.

İlçe Başkanı olduğum sürece bu rantçılara ve yandaşlarına hiçbir şekilde geçit vermeyeceğim, Dalaman halkına söz veriyorum.

Bu arkadaşların kimler ve kimlere hizmet ettiğini bilmekteyiz ve takip etmekteyiz. Bu kişilere asla geçit vermeyeceğiz.

Dalamanın doğal güzelliği korunup, ilçemizin gelişimi doğayı koruyarak olacaktır, bu vesileyle 101. yılını kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Tüm Dalaman halkına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Kalın sağlıcakla..

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞEFİK OĞUZ