GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-09-2021 12:11   Güncelleme : 16-09-2021 12:11

Cumhuriyet Konvoyu hazırlıkları başladı

Uno Club Fethiye, 5 yıldır geleneksel hale getirdiği Cumhuriyet Konvoyu hazırlıklarına başladı.

Cumhuriyet Konvoyu hazırlıkları başladı

Uno Club Fethiye, her yıl geleneksel olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlediği konvoya bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Organizasyonla ilgili Fethiye’de bulunan araç tutkunları ile dün bir toplantı gerçekleştiren Uno Club Fethiye Başkanı Yücel Özdemir, “Cumhuriyet’i yaşamak ve yaşatmak için birlik, beraberlik ve dayanışma içinde yürüyeceğiz” dedi.

29 Ekim’de Cumhuriyet Konvoyu için hazırlıklara başlayan Uno Club Fethiye, ilçede bulunan araç tutkunlarıyla Yücel Oto Kuaför’de bir toplantı gerçekleştirdi.  Uno Club’ın ev sahipliğinde oldukça heyecanlı ve neşeli geçen toplantıya Focus Club, Car Works Fethiye, Sandero Stepway Fethiye, Honda Team Fethiye, Renault Team, Megane Club ve Best Car temsilcileri katıldı.

Uno Club Fethiye Başkanı Yücel Özdemir organizasyonla ilgili yaptığı açıklamada “Cumhuriyet i yaşamak ve yaşatmak için birlik beraberlik ve dayanışma içinde yürüyeceğiz. Her yıl olduğu gibi Çiftlik Mahallesi çevre yolu kenarı servis yolu Yücel Oto Kuaför’de toplanacağız. Konvoy; Çiftlik’te başlayıp Cahit Beğenç Bulvarı, Çalış, Sahil Bandı, Fethiye Merkez, Bankalar Sokağı, Ovacık Köprüsü güzergahında devam edip Salı Pazarı girişinde son bulacak” dedi.

Açıklamasını sürdüren Özdemir, “Ayrıca yine 3 yıl önce Salı Pazarı meydanında araçlarla Cumhuriyet yazarak bir ilk yapmıştık. Bu yıl çıtamızı biraz daha yükselterek Cumhuriyet Fethiye yazmayı planlıyoruz.Zor olacak bunun farkındayız. Bunun için iki veya üç defa Salı Pazarında toplanıp araçlar ile Cumhuriyet Fethiye yazmak için denemeler yapacağız. Konvoyda tüm araçlar, bayrak temalı olacak. Araçlar ile Cumhuriyet Fethiye yazdığımızda bayraklar araçların tavan kısmına konularak havadan çekim yapmayı planlıyoruz. Araçlar ile görsel şov bitiminde Atatürk Anıtı’na gidilerek saygı duruşunda bulunup İstiklal marşımızı okuyacağız. Günün anlam ve önemini belirten konuşma ile de etkinliği sonlandıracağız. Tüm halkımızı 29 Ekim Cumhuriyet Konvoyu’na davet ediyoruz” şeklinde konuştu.