SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 30-04-2022 10:29

Cumhur İttifakı, Seydikemer’de iftar programında buluştu

Cumhur İttifakı üyesi AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Seydikemer İlçe Teşkilatları öncülüğünde gerçekleşen iftar programına yoğun bir katılım oldu.

Cumhur İttifakı, Seydikemer’de iftar programında buluştu

 

 

Cumhur İttifakı üyesi AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Seydikemer İlçe Teşkilatları öncülüğünde gerçekleşen iftar programına yoğun bir katılım oldu.

 

Teras Restoran’da gerçekleşen etkinliğe Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, belediye başkan yardımcıları, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, belediye meclis üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı. Sohbet havasında geçen iftar yemeğinde birlik beraberlik mesajları verilirken, 2023 yılında yapılacak genel seçimler için de hazırlıkların güçlü bir şekilde devam ettiğinin altı çizildi.

 

MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç açıklamasında, “Bu iftar programı ile Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberliğini bir kez daha göstermiş olduk. Birlikteliğimizi bozmaya çalışanlara inat ayakta durmayı sürdüreceğiz. 2023 yılı seçimlerine güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz. Organizasyona öncülük ettiği için AK Parti Seydikemer İlçe Başkanımıza teşekkür ediyorum. Tüm halkımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.

 

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş yaptığı açıklamada, “Ramazan ayının sonuna geldik. Pandeminin etkisini kaybetmesiyle birbirinden güzel iftar ve sahur programları düzenledik. Bugün de uzun zamandır planladığımız Cumhur İttifakı iftar etkinliğini organize ettik. Tüm halkımıza mutlu ve huzurlu bir Ramazan Bayramı temenni ediyorum. Siyaseten her ne kadar çamur atılmaya çalışıl da Cumhur İttifakı olarak kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. 2023 yılı seçimlerine hazırız. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçmek için tüm gücümüzle çalışacağız” şeklinde ifadeler kullandı.

 

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Ramazan ayının sonuna geldik. Bayrama da çok az bir zaman kaldı. Ramazan Bayramı’nın halkımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Pandemi nedeniyle 2 yıldır bayramlarda ailemiz ve sevdiklerimiz ile kucaklaşamadık. Fakat her şeye rağmen tedbiri de elden bırakmayalım. Belediye olarak gece gündüz çalışıyoruz. Çok güzel hizmetlere imza attık. Yollarımızda asfalt ve parke çalışmalarını tamamladık. Bulunduğumuz süreçte imar çalışmalarına ağırlık vereceğiz. İlçe başkanlarımın da ifade ettiği gibi 2023 yılında yapılacak genel seçimler için de hazırlıklarımız devam ediyor” dedi.