FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 02-07-2021 12:27   Güncelleme : 02-07-2021 12:27

Çifte kupa Fethiye’de taraftarlarla buluştu

Çifte kupa Fethiye’de taraftarlarla buluştu

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş’ın çifte kupası, Fethiye’de bulunan Kartal Yuvası’nda taraftarla buluştu.

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş’ın çifte kupası, Fethiye’ye getirildi. Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetimindeki siyah-beyazlı ekip, 2020-2021 sezonunda lig ve Türkiye Kupası’nı müzesine götürdü. Kazanılan çifte kupa, planlanan program dahilinde Türkiye'nin farklı noktalarında sergileniyor. Çifte kupa bu kapsamda bir günlüğüne Fethiye’de bulunan Kartal Yuvası’nda taraftarlarla buluştu. Kartal Yuvası’nı ziyaret eden Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği yönetim kurulu ve taraftarlar kupa ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tufan yaptığı açıklamada, “Öncelikle bu kupaların buraya gelmesini sağlayan yönetim kurulu başkanımız Ahmet Nur Çebi'ye, yönetim kuruluna, teknik ekibe, futbolculara, Beşiktaş camiasına çok teşekkür ederiz. İki kupa bir arada bizi çok mutlu etti. Hem Kartal Yuvası olarak hem de Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği olarak kupanın buraya gelmesinden dolayı çok mutluyuz. İnşallah Ağustos ayına da 3. kupa gelecek” ifadelerini kullandı.