GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-11-2021 09:44   Güncelleme : 15-11-2021 09:44

CHP’li Demir pazar tezgâhı ziyaretinde!

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Çamköy pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

CHP’li Demir pazar tezgâhı ziyaretinde!

Çamköy Pazar alanına gidip esnafın ve vatandaşların nabzını tutmaya devam eden CHP’li Başkan Demir, esnaflarla bir araya geldi. Tek tek tezgâhları gezen Demir, esnafa hayırlı işler dileyerek, dertlerini ve sorunlarını dinlemeyi de ihmal etmedi. Fethiyeli i esnafın çözüme kavuşmayan sorunlarını not alan Demir, “Fethiye’deki esnafları ziyaret ederek sorunları yerinde dinlemeye özen gösteriyoruz. İktidara gelince tüm sorunları çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

SORUNLARI TEK TEK DİNLEDİ

Başkan Demir yaptığı açıklamada, “Çamköy Semt Pazarı’nda, esnaflarımızla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledik ve hayırlı işler temennisinde bulunduk. Esnaflarımızın sıkıntıları, talepleri ve önerileri vardı; tek tek dinledik. Biz elimizden geldiği kadar bir şeyler yapacağız. Esnaf bizler için önemli” dedi.

ESNAF VE VATANDAŞLAR DEMİR’E TEŞEKKÜR ETTİ

CHP Fethiye İlçe Başkanı Demir, esnafla ve vatandaşlarla çay içip, sohbet etti. Vatandaş ve esnafta bu ziyaretten memnun olduklarını dile getirerek Demir’e teşekkür ettiler. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmelerin ardından, Demir, pazar tezgâhı ziyaretine kaldığı yerden devam etti.