SİYASET
Giriş Tarihi : 08-07-2021 11:40   Güncelleme : 08-07-2021 11:46

CHP’li Demir çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve ilçe yönetim kurulu üyeleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

CHP’li Demir çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve ilçe yönetim kurulu üyeleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçe Başkanı Demir ve yönetimi sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra hemen her gün farklı noktalarda esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve ilçe yönetimi; Fethiye genelinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde bölge gündemi ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktarıyor. Her zaman halk ile iç içe olduklarını hatırlatan İlçe Başkanı Demir, iktidara geldikleri takdirde ülkemizi aydınlık günlere taşıyacaklarını belirtti.

Ziyaretlerle ilgili olarak açıklamada bulunan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Örgütü olarak, her zaman halkımızla bir aradayız. Bugüne kadar dile getirdiklerimiz, vatandaşlarımızın bizlere ilettiği sorunlarıdır. Gittiğimiz her yerde yurttaşlarımız ekonomik sıkıntılardan, işsizlikten ve zamlardan dert yanıyor. Geçim derdi insanlarımızı kara kara düşündürüyor. Çiftçi ürettiğinin para etmemesinden, buna karşın giderlerin de her geçen gün artmasından dolayı ne yapacağını şaşırmış durumda” şeklinde ifadeler kullandı.

Açıklamasını sürdüren İlçe Başkanı Demir, “Esnaflarımız pandemide destek göremedi; elinde avucunda ne varsa tüketmiş, birikimi bulunmayan esnafımız ise bankalara borçlanmış durumda. Cumhuriyet tarihinde daha önce hiç görülmemiş rekor seviyede işsizlik ile karşı karşıyayız. Muhtarlıklar icra tebligatları ile dolmuş. Ekonomide yaşanan kriz yurttaşlarımızı derinden etkiliyor, sosyal sorunlar sarmalına ve umutsuzluğa neden oluyor. Tüm bunlara rağmen çizilen pembe tablolar, halkın sorunlarından uzak açıklamalar, iktidarın vatandaşımızın gündeminden ne kadar koptuğunun göstergesi. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler ilk seçimde dostlarımızla birlikte Millet İttifakı olarak Önce Allah’ın izni sonra yurttaşlarımızın takdiri ile iktidara geldiğimizde ülkemizi ve milletimizi hep beraber hak ettiği aydınlık günlere taşıyacağız” dedi.