FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 29-05-2021 14:06   Güncelleme : 29-05-2021 14:06

CHP’li bir belediye olsa mahkemeye taşırlar mıydı?

CHP’li bir belediye olsa mahkemeye taşırlar mıydı?

CHP’li bir belediye olsa mahkemeye taşırlar mıydı?

CHP’nin içerisinde bulunan ve herşeye muhalefet anlaşıyını benimseyen “eylemci grubu” talihsiz açıklama ve söylemlerine devam ediyor. CHP Muğla Milletvekilleri Mürsel Alban ve Süleyman Girgin ile CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, MUÇEV tarafından sahil bandında marinanın yapılacağı bölgede inceleme gerçekleştirdi.  

CHP Muğla Milletvekilleri marinanın yapılacağı yerin yanlış olduğu görüşünü paylaştılar. CHP’li bir belediye tarafından bu marina yapılsaydı, milletvekilleri aynı tepki gösterir ve bazı sivil toplum kuruluşları olayı mahkemeye taşır mıydı? Geçtiğimiz günlerde CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay da talihsiz bir açıklamada bulunmuş, Karataş Plajı’nda şezlong ve şemsiyelerin vatandaşların hizmetine ücretsiz sunulu sunulmayacağını sormuştu... Bunun üzerine vatandaşlar CHP’li Fethiye Belediyesi tarafından işletilen İnlice ve Karaot plajlarında alınan otopark ve şezlong biletlerini sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.

 

CHP’li bir belediyenin yaptıklarına ses çıkarmazken, Fethiye ve bölgemiz adına Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı MUÇEV yapınca neden tepki gösteriliyor?