SPOR
Giriş Tarihi : 26-05-2021 10:03   Güncelleme : 26-05-2021 10:03

Cemal Şener ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalandı

Cemal Şener ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalandı

Cemal Şener ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalandı

Fethiyespor geçtiğimiz 2 sezonda lacivert beyazlı formayı giyen orta saha oyuncusu Cemal Şener ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalandığını açıkladı. 2020-2021 sezonunda attığı goller ve başarılı oyunu ile adından söz ettiren Cemal Şener, Fethiyespor ile sözleşme imzaladığı için mutlu olduğunu dile getirdi.

2 sezon önce Bucaspor 1928 takımından Fethiyespor’a transfer olan Cemal Şener, geçtiğimiz sezon Fethiyespor’a  5 gollük katkı sağladı. Fethiyespor’un sosyal medya hesabından konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Kulübümüz, geçtiğimiz iki sezon formamızı giyen ve sözleşmesi sona eren Cemal Şener ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalamıştır. Camiamıza hayırlı olsun” ifadeleri kullanıldı.

Sözleşme yenilediği için mutlu olduğunu kaydeden Cemal Şener, “2 yıl daha Fethiyespor’dayım. Burada olduğum için çok mutluyum. Bu sezon hedefimiz için büyük mücadele verdik fakat yarı finalde İskenderun Futbol Kulübü takımına kaybettik. Önümüzdeki sezon en iyi şekilde mücade edip, Fethiyespor’u hak ettiği yerlere taşıyacağız” dedi.