FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 09-06-2021 15:00   Güncelleme : 09-06-2021 15:00

Cazağ tekrar Halk Eğitim Merkezi Müdürü oldu

Cazağ tekrar Halk Eğitim Merkezi Müdürü oldu

Cazağ tekrar Halk Eğitim Merkezi Müdürü oldu

Geçtiğimiz yıllarda Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevinde bulunan ve ardından 3,5 yıldır Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Yöneticiliği görevini yürüten İsmail Cazağ, tekrar Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne atandı.

2014 yılında Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ardından Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürü olarak tayin olan ve 4 yıllık görevinin ardından Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Yöneticiliği görevine atanan İsmail Cazağ, 3,5 yıl aranın ardından tekrar Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevine atandı.

Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde görevine başlayan İsmail Cazağ, “Yaklaşık olarak 3,5 yıldır yürütmekte olduğum Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Şubesindeki görevimden ayrılarak, Fethiye Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım.İnşallah bu süreçten sonra tekrar Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde görevimi yürütecek ve tekrar başarılı çalışmalara imza atacağız” ifadelerinde bulundu.

 

Fethiye İlçe Milli Eğitim Özel Büro Birimi’nde görev yapmakta olan Ebru Köktürk ise İsmail Cazağ’ın yerine İlçe Milli Eğitim Merkezi Özel Büro Yöneticiliği’ne getirildi.