FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 02-07-2021 08:49   Güncelleme : 02-07-2021 08:49

Canözü tekrar aday

Canözü tekrar aday

Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı aynı zamanda Karagedik Mahallesi Muhtarı Niyazi Canözü, 5 Temmuz Pazartesi günü yapılacak olan kongrede; başkanlık için tekrar aday olduğunu belirtti. 6 yıldan bu yana başkanlık yapan Muhtar Canözü, seçildiği takdirde dernek olarak en az 10 öğrenciye burs desteği sağlanacağını kaydetti.

Fethiye Muhtarlar Derneğinin Olağan Genel Kurulu, 5 Temmuz Pazartesi günü saat 14.00’da Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleşeceği bildirildi. Mevcut başkan Karagedik Mahallesi Muhtarı Niyazi Canözü, kongrede aday olduğunu açıkladı. 6 yıldan bu yana dernek başkanı olan Muhtar Niyazi Canözü, bu süreçte önemli çalışmalara imza attıklarını ifade etti.

Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı ve Karagedik Mahallesi Muhtarı Niyazi Canözü yaptığı açıklamada, “ Bildiğiniz gini 6 yıldan bu yana derneğimizin başkanlığı yapıyorum. Bir dönem daha Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanlığı için aday oldum. Muhtar arkadaşlarımızla birlikte yönetim kurulumuzu belirledik. Geçtiğimiz dönemde pandemi nedeniyle fazla faal olamadık.. Yeni yönetimimizle öncelikli hedefimiz en az 10 öğrenciye burs katkısı sağlamak. Muhtarlarımızın taleplerini yerine getirip, mevcut sorunların çözümü için emek harcayacağız.  Tekrar seçilmemiz halinde, 3 yıl daha Fethiye Muhtarlar Derneği başkanlığını yürütmek istiyoruz” şeklinde konuştu.