ÇAMELİ
Giriş Tarihi : 22-05-2022 18:17

Çameli Belediyespor deplasmanda performansıyla göz doldurdu

Çameli Belediyespor deplasmanda performansıyla göz doldurdu

Çok Güzel bir Oyun Sergilendi

Denizli 1. Amatör Lig e Grubunda oynanan 13’üncü hafta maçında Çameli Belediyespor ile Iğdır Kayagücüspor Servergazi stadında karşı karşıya geldi.

Çameli Belediyespor deplasmanda performansıyla göz doldurdu

 

Sezon başından beri her şeye rağmen oturan bir oyun yapımız ve vadettikleri olan bir takımımız var.Çameli Belediyespor Teknik Direktör’ü Musa İvgin Sahadaki futbolu, takımımızın mücadelesini konuşmak istiyoruz ama hakemler bunların önüne geçmeyi başarıyor. Biz bugüne kadar hakemlerden en çok canı yanan takımların başında geliyoruz. Ancak hatalarda üst üste gelmeye devam ediyor. Hedef belirliyoruz, kulüpteki herkes bunun için gece gündüz çalışıyor, sonunda hakemlerin verdiği kararlar bunların hepsinin üzerini örtüyor.

Kısa vadeli başarılarımız uzun vadeli hedeflerimizin yakıtıdır

Oyunun geneli itibarına baktığımız zaman üstün taraf bizdik. Onların yarı alanında oynadık hemen hemen bütün oyunu. Maç boyunca doksan dakikaya yaydığınız zaman büyük bir bölümü onların birinci bölgesinde oynadık. İki tane çok basit gol yedik. Yediğimiz goller gerçekten çok basit gollerdi. Kendi bireysel hatalarımızdan kaynaklanan goller yedik. Ama genel oyunun üstünlüğü bizdeydi. Baktığınız zaman bölüm bölüm iyi işler yaptık. Hücum anlamında geçiş anlamında, rakibi iyi analiz ettik. Yapacakları şeyleri biliyorduk.

"EMEKLER BU KADAR KOLAY ÇALINMAMALI"

İvgin hakem performansı için de şöyle konuştu: "Bizim için maçın başka bir üzücü tarafı ise hakemin performansıydı. Çünkü emek veriyorsunuz, bu emekler bu kadar kolay çalınmamalı diye düşünüyorum; hem çaldığı hem çalmadığı düdükler bakımından Uzun oynayıp orada pozisyon yakalamaya çalışıyorlardı" dedi. Oyunun geneli itibarına baktığımız zaman üstün taraf bizdik. Onların yarı alanında oynadık hemen hemen bütün oyunu. Maç boyunca doksan dakikaya yaydığınız zaman büyük bir bölümü onların birinci bölgesinde oynadık. İki tane çok basit gol yedik. Yediğimiz goller gerçekten çok basit gollerdi. Kendi bireysel hatalarımızdan kaynaklanan goller yedik. Hücum anlamında geçiş anlamında, rakibi iyi analiz ettik. Yapacakları şeyleri biliyordu

 

Hakem hataları olmasa 3 Puan Bizimdi

Bize göre oldukça net olan bu faule, kırmızı kart verilebilecekken oyun devam edildi.90 .Dakika ‘da Takımımız 3-2 ileride iken Hakemlerin vermiş oldukları kararlar yüzünden Yeşilsaha’dan mağlup olarak ayrıldık