FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 08-04-2021 12:04   Güncelleme : 08-04-2021 12:09

BİREY EĞİTİM KURUMLARI YAZ KURSUNDA 1-0 ÖNDE BAŞLAMAK

BİREY EĞİTİM KURUMLARI YAZ KURSUNDA 1-0 ÖNDE BAŞLAMAK

BİREY EĞİTİM KURUMLARI YAZ KURSUNDA 1-0 ÖNDE BAŞLAMAK

 

 

Birey Eğitim Kurumlarında 1 Haziran ve 28 Haziran tarihleri arasında iki farklı grupta derece sınıflarıyla beraber başlayacak olan yaz kursuna katılmak için hazırlıklar başladı. Kursumuza katılacak olan öğrencilerimize  TYT kitap seti hediye edilecektir.  Yaz kursumuzda haftanın 6 günü toplamında 280 saat ders eğitimi verilirken bunun yanı sıra birebir soru çözümleri ve deneme sınavlarıyla öğrencilerimizi yeni döneme 1- 0 önde başlamış olacaklar.

 

Gelecekle ilgili öğrencilerimizin  ‘Çocuklarımızı geleceğe nasıl hazırlarız?’ gibi birçok soru bulunuyor. Ferhat Yellice’de bu soruları Cevap bulmak adına bu kursu düzenlediklerini belirtti.

Birey Eğitim Kurumları Kurucusu Şerif Özdemir gelecekle ilgili kurulan düşünceleri zemin hazırlamak adına böyle bir yaz kursunun etkili olacağını belirtti. Yaz kursu ile  '1-0. Önde Başlamak', gelecek, gençlik ve liderlik kavramlarının çok boyutlu ve kapsamlı bir analizini sunacak.

 

 

Gelecekle ilgili düşünceler, Çocuklarımızı geleceğe nasıl hazırlarız? Peki, siz içinizdeki dâhiyi nasıl uyandırabilirsiniz? Sorular çok, cevaplar ise karmaşık. Gelecekle iddiaya girmek ise hep çok riskli. Dünün ve bugünün gelişmelerine bakıp yarınları yorumlamak insanoğlunun gelişim süresince en çok dert edindiği meselelerden. Tüm bu tartışmalardan yola çıkarak, üretken ve yaratıcı bir gelecek tasavvur eden Özdemir, eğitim alanındaki kapsamlı deneyimini güçlü kadrosuyla birlikte Yaz Kursunda yansıtacak. Hedefimiz geleceğe hayallerindeki mesleği yapabilmeleri için bilinçli bireyler ve eğitimini tam anlamıyla tamamlamış insanlar hazırlamatır. Dedi.

AYFER KURT