GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-09-2021 18:00   Güncelleme : 18-09-2021 18:00

“Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” atasözünden yola çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” atasözünden yola çıkarak, Fethiye’de her gün günlük 10 eve misafir olacağını belirtti.

“Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” atasözünden yola çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” atasözünden yola çıkarak, Fethiye’de her gün günlük 10 eve misafir olacağını belirtti. Siyasi parti ayırt etmeden günlük 10 eve misafir olarak vatandaşların talep ve sorunlarını yerine getirebilmek için başlattığı çalışmada gittiği her aileye kahve paketleri de hediye edecek.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Fethiye’nin 41 mahallesinde yapacağı çalışmada CHP’li Demir, 5 bin adet kahve paketi hazırlatarak her gün 10 eve misafir olacak. Vatandaşların talep ve sorunlarını  çözebilmek adına bu çalışmayı bağlattığını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “CHP Fethiye İlçe Başkanlığı olarak Fethiye’de yeni bir çalışma başlattık. Hemen her gün ilçemizdeki 41 mahallede ayrı ayrı farklı noktalarda mahalle temsilcilerimizin belirlediği 10 aileye misafir olacağız” dedi.

Açıklamasını sürdüren İlçe Başkanı Demir, “Misafir olarak gittiğimiz evlere de ‘Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır’ atasözünü hedef kılarak kahve paketleri hediye edeceğiz. Bu ziyaretlerimizde ailelerimizin sorunlarını ve isteklerini de dinleyeceğiz. Her evin kapısını çalacağız. Ziyaret edeceğimiz ailelerimiz hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun, ayırt etmeyeceğiz. Çözüm odaklı siyaset yaparak, halkımıza dokunmak onların taleplerini yerine getirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.