GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-09-2021 17:53   Güncelleme : 18-09-2021 17:53

Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nden hayırlı olsun ziyareti

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nden hayırlı olsun ziyareti

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Dernek Başkanı Torunoğulları ile yönetimi, İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’e çiçek takdim etti. İlçe Başkanı Öztürk, Fethiye’de tüm sivil toplum kuruluşları ile diyalog halinde olduklarını vurgularken; Dernek Başkanı Torunoğulları, kazandırdıkları ile teşkilatı için Öztürk’e ilçe adına teşekkürlerini sundu.

Ziyarette konuşan Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, “Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği olarak geçen yıl göreve seçildikleri zaman eski binalarında, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştuk. Şimdi yeni yerlerine taşındılar. Burası kendilerinin ve yönetim kurulunun bir eseri olarak kalacak. Böyle güzel bir ilçe teşkilatı binası kazandırdıkları için Fethiye adına teşekkür ederim. Siyaset hayatında başarılar” dedi.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk açıklamasında, “Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği hiçbir zaman bizi yalnız bırakmıyor. Eski binamızda da bizi ziyaret etmişlerdi. Yeni binamıza da hayırlı olsun ziyaretine geldiler. Spor takımının destekçisi olarak ilçemizde görev yapıyorlar. İlçemizdeki tüm sivil toplum kuruluşları ile diyalog halindeyiz. Ben çocukluğumdan bu yana Fenerbahçe’yi tutuyorum. Fakat futbol ile çok ilgim yok” şeklinde ifadeler kullandı.