GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-07-2021 18:10   Güncelleme : 20-07-2021 18:10

Bayramlaşma töreni birinci gün gerçekleştirildi

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı, Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programını birinci gün düzenledi.

Bayramlaşma töreni birinci gün gerçekleştirildi

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı, Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programını birinci gün düzenledi. Yoğun bir katılımın olduğu tören, AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Nil Hıdır ve AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Gültekin Akça’nın katılımı ile gerçekleştirildi.

İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşen bayramlaşmaya AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Gültekin Akça, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Etkinlikte ilk olarak İlçe Başkanı Öztürk kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı. Ardından konuşan İl Başkan Yardımcısı Akça, “Sizlerin ve halkımızın bayramı mübarek olsun. Korona virüsü salgını dünyayı ve ülkemizi olumsuz etkiledi. 2 yıl aradan sonra yüz yüze bir bayramlaşma yapabiliyoruz. Sağlıkta yapılan yatırımların önemi bir kez daha ortaya çıktı. Türkiye genelinde aşılama hızlı bir şekilde devam ediyor. Kurallara uymamız halinde pandemi sürecinin geride kalacağına inanıyoruz” şeklinde ifadeler kullandı.

AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Nil Hıdır açıklamasında, “Bayramlaşma törenine katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Kurban Bayramı inşallah bizler için yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Kıbrıs ziyareti esnasında Sayın Cumhurbaşkanımız, göçmenler konusunda Avrupa’ya net mesajlar verdi. Bunun yanında Azerbaycan’a verdiğimiz SİHA’larla, uzun yıllardır süren zulme son verdik. Biz bunu yapınca muhalefet partisi nezdinde suçlu oluyoruz. Akdeniz’de bulunan Mavi Vatan’a uluslararası yetkililerle gittiğimiz sondaj çalışmasına, Yunanistan tepki gösteriyor” dedi.

Muhalefete yönelik eleştirelerde bulunan Hıdır, “Bazı vatandaşlarımız, muhalefetin söylediklerine maalesef inanıyorlar. AK Parti ilçe teşkilatlarımız doğruları savunarak; vatandaşlarımızın, esnafımızın, çiftçimizin ayağına gitmek suretiyle sorunları tespit etmeye devam edeceğiz. Muhalefet köşeye sıkıştığı zaman hemen bir uzman çıkıyor, İstanbul’da deprem beklendiğini söylüyor. AK Partili belediyelerin İstanbul’da kentsel dönüşüm çalışmalarını dünya hayranlıkla izliyor” şeklinde konuştu.