GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-07-2021 18:15   Güncelleme : 20-07-2021 18:15

Bayramlaşma programına yoğun katılım

Kurban Bayramı dolayısıyla Fethiye Kaymakamlığı tarafından organize edilen bayramlaşma törenine protokol üyelerinin yanı sıra daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma programına yoğun katılım

Kurban Bayramı dolayısıyla Fethiye Kaymakamlığı tarafından organize edilen bayramlaşma törenine protokol üyelerinin yanı sıra daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı. Fethiye Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonunda yapılan bayramlaşma töreni sohbet havasında gerçekleşti.

Bayramlaşma törenine Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Bekir Yıldız, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, Fethiye İlçe Jandarma Komutan Vekili Okan Kuloğlu, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşların katılımı ile düzenlendi.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, bayramlaşma törenine katılanların bayramını kutladı. Katılımcılara tatlı ikramında bulunulan etkinlikte konuşan Kaymakamı Fırat, “Herkesin bayramını ayrı ayrı tebrik ediyorum. İnşallah pandemi sürecini atlatıp, daha sağlıklı günlerde daha coşkulu kutlamalar yapacağız. Geleneklerimiz unutulmasın diyerek bir araya gelelim dedik. Kurban Bayramınız mübarek olsun” dedi.

Ziyaret programları kapsamında Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve beraberindeki heyet; Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı, Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü, SHÇEK Fethiye Belediyesi Huzurevi, Sevgi Evleri, gazi ve şehit ailelerini ziyaret etti.