FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 15-05-2021 14:42   Güncelleme : 15-05-2021 14:42

Bayram harçlıklarını evlerinde teslim etti

Bayram harçlıklarını evlerinde teslim etti

Bayram harçlıklarını evlerinde teslim etti

Fethiye’nin tek kadın muhtarı olan Kesikkapı Mahallesi Muhtarı Süzen Taşar, Ramazan Bayramı’nda tam kapanma nedeniyle; mahallesinde evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Çocuklara bayram harçlığı da veren Muhtar Taşar’ın ziyaretleri memnuniyetle karşılandı.

 

Ramazan Bayramı’nda uygulanan tam kapanma uygulması nedeniyle Kesikkapı Mahallesi Muhtarı Süzen Taşar, mahalle sakinlerine bayram ziyaretinde bulundu. Vatandaşlara şeker, çocuklara bayram harçlığı takdim eden Muhtar Süzen Taşar; herkese sağlıklı ve huzurlu bir bayram temennisinde bulundu. Bayramın ilk gününden itibaren ziyaretlerine başlayan Taşar, bayram süresince bu etkinliğini sürdürdü.

Kesikkapı Mahallesi Muhtarı Süzen Taşar yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz gibi tam kapanma sürecindeyiz. Ramazan Bayramı süresince çocuklarımız dışarıya çıkamadılar. Bayramı evde geçirmek zorunda kaldılar. Mahallemizdeki çocuklara bayram harçlıklarını, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da evlerinde teslim ettim. Onlarla hem bayramlaştık hem de müzik eşliğinde hoş vakit geçirdik. İlerleyen dönemlerde kısıtlamanın olmadığı bayramlarda buluşmayı diliyoruz” ifadelerini kullandı.