FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 09-06-2021 16:06   Güncelleme : 09-06-2021 16:06

Başsavcı Eker’den taraftar derneğine veda ziyareti

Başsavcı Eker’den taraftar derneğine veda ziyareti

Başsavcı Eker’den taraftar derneğine veda ziyareti

Geçtiğimiz haftalarda Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker, Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği yönetimi ve üyelerine veda ziyaretinde bulundu.

Sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker’e derneğin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Beşiktaş kulübünün ilçede büyük değeri olduğuna dikkat çeken Eker, Fethiye’yi her zaman coğrafi güzellikleri ve güzel insanları ile hatırlayacağını söyledi.

Fethiye’de Cumhuriyet Başsavcılığı görevine geldiği yıl ve tayini çıktığı sene Beşiktaş’ın şampiyon olduğunu hatırlatan Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker, “Fethiye’yi her zaman güzel coğrafyasıyla, doğal güzellikleri ve güzel insanlarıyla hatırlayacağım. Bunun yanında Beşiktaş’ın da Fethiye’de ayrı bir değeri olduğuna şahit oldum. İlerleyen süreçte inşallah Beşiktaş’ı güzel günler bekleyecek” şeklinde konuştu.

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları ziyarete teşekkür ederek, “Başsavcımız 4 yıl önce Fethiye’ye geldiği zaman takımımız şampiyonluğa ulaşmıştı. Şimdi yine Beşiktaş’ın şampiyonluğu ile kendisini uğurluyoruz. Hepimiz biraz üzgünüz ama sevindiğimiz nokta  Aydın gibi önemli bir yere tayininin çıkması. İnşallah orada da çok başarılı olacağına inanıyorum” dedi.