GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-10-2021 16:56   Güncelleme : 13-10-2021 16:56

Başsavcı Bingül iade-i ziyaretlerini sürdürüyor

Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, 3 büyük spor kulübünün Fethiye’deki taraftarlar derneklerini ziyarette bulundu.

Başsavcı Bingül iade-i ziyaretlerini sürdürüyor

Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, 3 büyük spor kulübünün Fethiye’deki taraftarlar derneklerini ziyarette bulundu. Başsavcı Bingül, sırasıyla Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği, Fethiye Fenerbahçeliler Derneği ve Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği ziyaret ederek sporun barış, dostluk ve kardeşlik olduğunu ifade etti.

Geçtiğimiz aylarda Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan; çalışkanlığı ve mütevazılığı ile Fethiye halkına kendini sevdiren Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, iade-i ziyaretlerini sürdürüyor. Başsavcı Bingül, sırasıyla Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları ve yönetimini, Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cihan Ünal ve yönetimi ile Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan ve ekibini ziyaret etti.

Oldukça samimi ortamda gerçekleşen ziyaretlerde kısa değerlendirmede bulunan Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, “Fethiye’de göreve başlamamın ardından Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği, Fethiye Fenerbahçe Taraftarlar Derneği ve Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği başkanlarımız ve yöneticilerimiz beni ziyaret ederek onurlandırmışlardı. Bende normal rutin görevimin yanında iadeyi ziyaretlere başladım ve bu kapsamda, sırasıyla Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları ve yönetimini, Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cihan Ünal ve yönetimini ve Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan ve ekibini ziyaret etme fırsatı buldum. Bu ziyaretlerde oldukça ilgi ve alaka ile karşılandım. Tüm başkanlarıma ve arkadaşlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül’ü derneklerinde ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, “Fethiye’de Beşiktaş Taraftarlar Derneği olarak sosyal sorumluluk projelerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tüm etkinliklerimizde Başsavcımızı da aramızda görmekten dolayı mutlu olacağız” dedi.

Başsavcı Ünal Bingül’ü dernek binası kapısında karşılayan Fethiye Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Başkanı Cihan Ünal, “Sayın Cumhuriyet Başsavcımız Ünal Bingül, Fethiye’ye gelerek göreve başlamasından bu yana kendisini halka kısa sürede sevdirmiştir. Bizde her daim Sayın Cumhuriyet Başsavcımızın emirinde olacağız. Bizim üzerimize düşen bir konu olduğunda gece gündüz her zaman göreve hazırız” diye konuştu.

Dernek binalarında Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül’ü ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan da, “Sayın Cumhuriyet Başsavcımız Ünal Bingül beyefendi de bizim gibi fanatik bir Galatasaraylı. Bu durumda tabii ki ayrı bir güzellik” diye konuştu.