YATAĞAN
Giriş Tarihi : 16-11-2020 16:54   Güncelleme : 16-11-2020 17:06

Başkan Toksöz, devam eden parke taşı çalışmalarını yerinde inceledi

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Alaşar Mahallesinde devam eden kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyip, personeller ve çevre sakinleriyle sohbet etti. Başkan Toksöz'e Başkan yardımcısı İsmail Kaya, Alaşar mahalle Muhtarı ve Mahalle sakinleri eşlik etti.

Başkan Toksöz, devam eden parke taşı çalışmalarını yerinde inceledi

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Başkan Yardımcısı İsmail Kaya, Alaşar Mahallesindeki Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşlarla biraraya geldi.  

İlçe ve kırsal mahallelerin genelinde yapılan  çalışmaları yerinde denetleyerek, ihtiyaç duyulan hizmetlerin tespitini yapan   Başkan Toksöz, Fen işleri Müdürlüğünce Alaşar Mahallesinde yürütülen parke döşeme çalışmalarını inceledi. Çalışmayı sürdüren personellerle sohbet ederek, çalışmalara ilişkin bilgiler aldı. 

Başkan Toksöz incelemeler sırasında yaptığı açıklamada: “ Korona virüs salgını sürecinde ilçemizde halkımızın sağlığını korumak için  bir yandan kovid-19 ile mücadele ederken bir yandan da belediyecilik hizmetlerimizi aksatmadan devam ettiriyoruz.Hemşehrilerimizin daha huzurlu ve  mutlu bir şekilde yaşayabilmeleri için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Yapılan hizmetlerin halkımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

HABER:ERKAN KAÇMAZ