GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-12-2021 18:25   Güncelleme : 22-12-2021 18:25

Başkan Soydemir ziyaretlerini sürdürüyor

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası kongresi hazırlıkları devam ederken; mevcut başkan aynı zamanda Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Mehmet Soydemir; ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Başkan Soydemir ziyaretlerini sürdürüyor

 

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası kongresi hazırlıkları devam ederken; mevcut başkan aynı zamanda Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Mehmet Soydemir; ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

 

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Soydemir, Fethiye Sanayi Sitesi’nden başlattığı seçim turunu Fethiye’nin 41 mahallesinde tempolu şekilde sürdürüyor. Hemen her gittiği yerde esnafların yoğun ilgi gösterdiği mevcut başkan Mehmet Soydemir ve yönetim kurulu üyelerine esnaflar, “Sizi yıllardır izliyoruz. Biz esnafları en iyi şekilde temsil ettiniz. Size güven duyuyoruz. Bu güveni 8 Ocak’ta yapılacak kongrede sandığa yansıtacağız” şeklinde konuştular.

 

Oda Başkanı Soydemir de ziyaretlerde yaptığı açıklamada; “Her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olduk. Fethiye ve Fethiye esnaflarımız için yoğun bir çaba sarf ettik. Onlardan aldığımız güveni yeni dönemde de esnaf ve sanatkarlarımız için devam ettireceğiz” dedi.

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 8 Ocak Pazar günü yapılacak seçimli olağan genel kurulu hazırlıkları devam ederken mevcut başkan ve başkan adayı Mehmet Soydemir beraberinde başkan yardımcısı Veli Uysal ve yönetim kurulu üyeleri ile esnaf ve sanatkarları mahalle mahalle ziyaret ediyor. Soydemir, Akarca ve Yeni Mahalle’de esnaf ve sanatkarları ziyaret edip hayırlı işler dilerken, 8 Ocak’ta yapılacak kongreye mutlaka katılıp oy kullanmalarını istedi. Esnaflar için bu güne kadar yaptığı çalışmaları da bu ziyaretlerde anlatan Soydemir’e esnaf ve sanatkarlar yoğun ilgi gösterdi. Akarca Mahalle Muhtarı Cevdet Köse ve mahalle sakinleriyle bir süre sohbet eden Soydemir, burada da esnaf ve sanatkarların hep yanında olduğunu, her türlü sorunu birlikte aşmak için verdikleri mücadeleleri anlattı. Mütevazi şekilde gerçekleştirdiği bu ziyaretlerde vatandaşlar özellikle, “Bizi bugüne kadar en iyi şekilde temsil ettiniz. Bundan sonra da esnaf ve sanatkarlar olarak bizleri aynı şekilde temsil etmeye devam edeceğinize inancımız büyüktür. Çıraklık Eğitim merkezimize kazandırdığınız uygulamalı motor bölümü ve diğer desteklerinizi,  çabalarınızı unutamayız. Yanınızda olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandılar.

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adayı Soydemir de ziyaretlerde yaptığı açıklamada; “Her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olduk. Fethiye ve Fethiye esnaflarımız için yoğun bir çaba sarf ettik. Onlardan aldığımız güveni yeni dönemde de esnaf ve sanatkarlarımız için devam ettireceğiz. Bugüne kadar esnaf ve sanatkarlarımızın taleplerini dinleyip, sorunlarını çözmek için hep birlikte mücadele verdik. Vermeye de devam edeceğiz. Halkımızın ve esnaflarımızın Oda seçimlerimize gösterdiği ilgiye teşekkür ediyoruz” diye konuştu.