FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 22-05-2022 12:55

Başkan Öztürk, İlçe Başkanı Arıç’ı ağırladı…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ü ziyaret etti.

Başkan Öztürk, İlçe Başkanı Arıç’ı ağırladı…

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ü ziyaret etti.

 

ARIÇ “CUMHUR İTTİFAKI’NI YAŞATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ziyarette, Cumhur İttifakı’nın çok önemli olduğunu ifade eden MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, “Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı olarak Adalet ve Kalkınma Partisi’ne ziyarette bulunduk. Ülkemizin içinde bulunduğu tüm sıkıntıları Cumhur ittifakı olarak ele ele verip daha azimli bir şekilde çalışarak beraber atlatacağız. Her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğimizi devam ettireceğiz. Cumhur İttifakı’nın yaşatılması korunması ve 2023 hedeflerine ulaşılması tek hedefimiz. İnanıyorum ki bu hedefler doğrultusunda çok daha güçlü bir Türkiye’yi bizden sonraki nesillere bırakacağız. Değerli Turgay Başkanıma göstermiş olduğu hoş nezaketinden ve misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

 

ÖZTÜRK “ CUMHUR İTTİFAK’I OLARAK 2023 HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Fethiye ilçe Başkanı Turgay Öztürk,

“Değerli Başkanım Mehmet Arıç’a hoşgeldin diyorum. AK Parti ve MHP olarak birlikte yol arkadaşı ve dava arkadaşıyız. 2023 Hedeflerimiz doğrultusunda birlikte kararlılıkla yürüdüğümüzü memnuniyetle dile getirmek istiyorum. Muğla’mızın iki göz bebeği ilçelerinden Fethiye ve Seydikemer’imiz için her zaman birlikte hareket ederek yarınlarımıza daha sağlam adımlarla yürüyeceğiz” dedi.

 

Açıklamasını sürdüren İlçe Başkanı Öztürk, “Bu değerli ziyaretiniz bizim için çok önemli. Nazik davranışınızdan dolayı size çok teşekkür ediyorum. Fethiye’miz ve Seydikemer’imiz için daha yapılacak çok hizmetler var. Rabbim yürüdüğümüz bu yolda bizleri muvaffak kılsın” diye konuştu.