SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 07-04-2021 10:35   Güncelleme : 07-04-2021 10:35

BAŞKAN OTGÖZ’E SEYDİKEMER MİLLET BAHÇESİ İÇİN YETKİ VERİLDİ 

SEYDİKEMER’DE KARARLAR OY BİRLİĞİ İLE ALINDI

BAŞKAN OTGÖZ’E SEYDİKEMER MİLLET BAHÇESİ İÇİN YETKİ VERİLDİ 

 

 

Seydikemer Belediye Meclisi, nisan ayı olağan meclis toplantısında Seydikemer’e yapılacak ‘Millet Bahçesinin’ görüşmelerini yürütmesi için Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e yetki verildi

 

Seydikemer Belediyesi, Nisan Ayı olağan meclis toplantısı Başkan Yakup Otgöz başkanlığında ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Seydikemer Belediye Konferans Salonundaki toplantıda maske ve sosyal mesafe kurallarına tam uyum sağlandı.

 

12 gündem maddesinin görüşülüp oy birliği ile karara bağlandığı toplantıda; gizli oylamayla meclis başkanvekilleri, kâtip üyeleri ile 1 yıl görev yapacak encümen ve ihtisas komisyon üyelerinin seçimi de yapıldı.

 

GÖRÜŞMELERİ BAŞKAN OTGÖZ YÜRÜTECEK

 

Nisan ayı meclis toplantısında ayrıca gündem dışı olan 1 madde de görüşülüp oy birliği ile kabul edildi. Buna göre Seydikemer’in daha modern ve yaşanabilir bir ilçe olmasına katkıda bulunması beklenen ‘Millet Bahçesinin’ görüşmelerini yürütmesi için Başkan Otgöz’e yetki verildi.

 

2020 YILI FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ

 

Toplantıda, denetim komisyonu raporu belediye meclisinin bilgisine sunuldu. Belediye başkanının yıllık faaliyet raporu okundu. Seydikemer Belediyesi’nin 2020 yılı faaliyet raporu, oy birliği ile kabul edildi.

 

ESKİ KAYMAKAMLIK BİNASI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE

 

Toplantıda; Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan ve mülkiyeti Seydikemer Belediyesine ait olan eski kaymakamlık binasının İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsis edilmesi oy birliği ile kabul edildi.