SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 20-04-2021 14:54   Güncelleme : 20-04-2021 14:54

BAŞKAN OTGÖZ ŞAMPİYON GÜREŞÇİYE ALTIN HEDİYE ETTİ

BAŞKAN OTGÖZ ŞAMPİYON GÜREŞÇİYE ALTIN HEDİYE ETTİ

BAŞKAN OTGÖZ ŞAMPİYON GÜREŞÇİYE ALTIN HEDİYE ETTİ

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında 110 kiloda Türkiye 3’üncüsü olarak Milli Takım kadrosuna seçilen Seydikemerli güreşçi Muhammed Enes Özcan’a altın hediye etti

 

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında 110 kiloda Türkiye 3’üncüsü olarak Milli Takım kadrosuna seçilen Seydikemerli güreşçi Muhammed Enes Özcan ve antrenörü Cemal Cumbur, Başpehlivan Ali Yanatma, Bağlıağaç Muhtarı Yücel Özdemir ve Çamurköy Mahalle Muhtarı Alim Yanatma’yı makamında kabul etti.

BAŞKAN OTGÖZ: “GURURLANDIK”

Genç güreşçi Muhammed’i ilerleyen zamanlarda başpehlivan olarak gördüğünü dile getiren Başkan Otgöz; “Seydikemerli gençlerimiz bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Muhammed Enes Özcan’ın başarısı, gençlere imkân verilirse hem ilçemizin hem de ülkemizin adını en güzelde temsil ettiklerinin bir örneği. Muhammed Enes Özcan ve diğer sporculara desteğimiz devam edecek. Genç sporcumuza başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

ÖZCAN: “ÜLKEMİ HER ZAMAN EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM”

Başkan Otgöz’e desteklerinden dolayı teşekkür eden Seydikemerli güreşçi Muhammed Enes Özcan, Seydikemer’in ismini dünyaya duyurmak istediğini söyledi. Milli Takıma seçilmenin gururunu yaşadığını kaydeden Özcan; “Ülkemi her zaman en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Otgöz, Seydikemerli güreşçi Muhammed Enes Özcan’ı altınla ödüllendirerek başarılarının devamını diledi.