GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-09-2021 11:27   Güncelleme : 14-09-2021 11:27

Başkan Gümüş, “Güvenli ve modern yollar için çalışmaya devam edeceğiz”

Menteşe Belediyesi ekipleri tarafından Sungur Mahallesi’ndeki 3, 45 kilometre ve Karacaören Mahallesi’ndeki 2,4 kilometrelik stabilize yollarda sathi kaplama çalışmaları yapıldı.

Başkan Gümüş, “Güvenli ve modern yollar için çalışmaya devam edeceğiz”

Menteşe Belediyesi ekipleri tarafından Sungur Mahallesi’ndeki 3, 45 kilometre ve Karacaören Mahallesi’ndeki 2,4 kilometrelik stabilize yollarda sathi kaplama çalışmaları yapıldı. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Yapılan çalışmalar sonrasında bölgemizdeki yollar daha güvenli ve modern bir şekilde halkımızın hizmetine sunuldu. Bölge halkına hayırlı olsun.” dedi.

Menteşe Belediyesi ekipleri tarafından Sungur ve Karacaören mahallelerinde devam eden yol yapım çalışmaları tamamlandı.Ekipler tarafından Sungur Mahallesinden Kavaklıdere ilçe sınırına kadar devam eden3,45 kilometre uzunluğundaki stabilize yolda24 Bin 840 metrekare alan üzerindesathi kaplama çalışması yapılırken, KaracaörenMahallesindeki 2,4 kilometre uzunluğundaki stabilize yolda, 212 bin metrekare alan üzerinde sathi kaplama çalışması yapıldı.

Yapılan çalışmalar sonucunda yolların daha konforlu ve güvenli hale geldiğini belirten Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “İmkânlarımızdâhilinde kırsal ya da merkez mahalle ayrımı yapmadan her bölgemize eşit hizmet götürmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda Sungur Mahallemizden Kavaklıdere ilçe sınırına kadar devam eden yol ile Karacaören mahallelerimizde devam eden yol bakım onarım çalışmalarımız tamamlandı.Bölgedeki yollarımız sathi kaplama çalışması sonrasında daha güvenli hale gelerek halkımızın kullanımına açıldı. Bölge halkımıza hayırlı olsun” dedi.