SPOR
Giriş Tarihi : 14-10-2020 15:47   Güncelleme : 14-10-2020 19:04

Başkan Emrecan Arıkan "Bu takıma sonuna kadar güveniyoruz"

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor'a maç öncesi moral desteği verdi.

Başkan Emrecan Arıkan

ING Basketbol Süper Ligi'nde, Cumartesi günü Galatasaray Doğa Sigorta ile karşılaşacak olan Lokman Hekim Fethiye Belediyespor basket takımı maç saatine odaklandı. Sahadan galip ayrılmak isteyen Fethiye Basketbol takımında tek hedef kendi sahasında galibiyet.

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri, Lokman Hekim Fethiye Belediyesporlu yöneticiler, teknik heyet ve oyuncular; Ece Saray Mod Cafe’de kahvaltıda ağırladı. Gerçekleşen organizasyondan memnun kalan Fethiye Basket takımı moral depoladı. Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Başkanı İzzet Durak’a çiçek takdim etti.

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan yaptığı açıklamada,

“Takımla beraber coştuk. Takım hak ettiği yerde bence. Zamanı daha önceden belirleyebilseydik bence çok daha başarılı bir takım kurabilecektik. Taraftar derneği olarak önceliğimiz Fethiyespor’dur. Fethiye’liyiz. O yüzden desteğimizi Fethiyespor’a göstermek istedik. Cumartesi günü düğünümüz bayramımız var aslında. Öyle tabir edilmesi gerek. Galatasaray ile çok güzel bir maçımız var. Yani Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği olarak bizim önceliğimiz Fethiye Belediyespor’dur. Cumartesi günü Galatasaray, Fethiye’de temsilcimiz ile karşılaşacak. En güzel tarafı Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Anadolu Efes gibi Türkiye’nin sayılı kulüplerini burada görmek. Fethiye bunu hak ediyordu. Eminim takımımız birkaç maç sonra toplandıktan sonra, galibiyet serilerine başlayacak. En önemli eksiğimiz taraftarımız. Taraftarımız olsaydı çok daha farklı havada oynar ve maçlar kazanabilirdik. Bence Bursaspor maçını kesin kazanırdık. Pandemi süreci azalıp geçince taraftarlarımızla birlikte başarı da gelecek. Bandırma’nın yaptığının daha iyisini yaparak ligde kalıcı bir takım olacağız. Başkanıma teşekkür ederim. Cesaretimiz kırılmasın. Takımımız suan burada ve onlarla da bir konuşma yapacağız. Sonuna kadar takımımızın arkasındayız” dedi.

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Başkanı İzzet Durak açıklamasında, “Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan ve yönetimine teşekkür ediyoruz. 4 tane güzide kulübümüz var. Bunlardan biri de Galatasaray. Bu hafta Fethiye’de, Galatasaray Kulübü ile çok önemli bir maçımız var. Maç öncesinde bu organizasyon çok güzel oldu. Başkanımızın dediği gibi zor bir süreçten geçtik. Bu zor süreçte tüm Fethiye yanımızda oldu. Herkes çok iyi biliyor ki biz son dakikada lige katıldık ve hazırlıklarımıza başladık. Yeni transferlerimizle ve bu hafta aramıza katılacak olanlarla takımımızı oluşturmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki haftalarda maçlarımızı kazanmaya başlayacağız ve Fethiye’li basketbol severler çok güzel bir takım izleyecekler. Herşeyin hayırlısı olsun. Galatasaray Taraftarlar Derneğine çok teşekkür ediyorum” dedi.