KÖYCEĞİZTÜRK
Giriş Tarihi : 29-06-2021 13:27   Güncelleme : 29-06-2021 13:27

BAŞKAN CEYLAN’DAN TEŞEKKÜR

Köyceğiz de artan turizm hareketliliği nedeniyle, vatandaşların can ve mal güvenliğini düşüren kavşaklarda düzenleme yaparak sinyalizasyon sistemiyle donatılıyor.

BAŞKAN CEYLAN’DAN TEŞEKKÜR

 

 

Köyceğiz’de sık sık kazaların yaşandığı ve trafik kazalarının yoğun olarak gözlendiği; Yangı ve Yayla Mahallesi yol güzergâhlarında bulunan kavşaklarda trafik akışını düzenli ve güvenli bir şekilde sağlanması için sinyalizasyon tesisi kurma altyapı tesis çalışmaları yapıldı ve hayata geçirildi. Yayalar içinde gerekli çalışmalar yapılırken, trafik ve ulaşım güvenliği için ayrıca Döğüşbelen Karacakum mevkiinde’ de sinyalizasyon yapımı çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Kamil CEYLAN; ”Köyceğiz’in gelişmesinde önemli bir katkısı olan bu projenin gerçekleşmesi aşamasında emeği geçen; Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU’na, Muğla AK Parti Milletvekilimiz Sayın Mehmet Yavuz DEMİR’e, Muğla AK Parti Milletvekilimiz Sayın Yelda Erol GÖKCAN’a, Muğla AK Parti İl Başkanımız Sayın Kadem METE’ ye, İlçe Kaymakamımız Sayın Erdinç DOLU’ya ve Karayolları İzmir 2. Bölge Müdürlüğüne, Köyceğiz halkı adına teşekkür ederim ”dedi.