MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 18-07-2021 14:09   Güncelleme : 18-07-2021 14:09

BAŞKAN ARSLAN’DAN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

BAŞKAN ARSLAN’DAN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

 

 

 

Başkan Arslan mesajında; “ Ülkemizin ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı bir Kurban Bayramı'na daha kavuşturan Rabbimize hamdediyorum.

Bayramlar; aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya geldiği, özlem giderdiği, komşuluk ve akrabalık ilişkilerini pekiştiren, kısaca bizlere aile olmanın ayrıcalığını ve idrakini yaşatan özel günlerdir. Ama tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan pandemi nedeniyle dikkatli olmalı, alınan tedbirlere riayet ederek bayramımızı idrak etmeliyiz.

Bu bayramda da Çameli  Belediyesi olarak vatandaşlarımızın bayramlarını rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmeleri için tüm birimlerimizi seferber ettik. Bayram öncesi ilçemizi cadde cadde, sokak sokak temizledik.  Kurban satış pazarımızı en iyi şekilde düzenleyerek, insanlarımızı mağdur etmeden alım satım yapma imkânı sağladık. Çameli Belediyesi Canlı Hayvan Pazardında satışı yapılan Kurbanlık hayvanları düzenli olarak denetimden geçirdik. Ve daha bir çok çalışmayla ilçemizi bayrama hazırladık.

Bayram dolayısıyla direksiyon başına geçecek vatandaşlarımızdan dikkatli olmalarını istiyorum. Hız sınırlarına riayet etmelerini, emniyet kemerlerini takmalarını, uykusuz direksiyon başına geçmemelerini rica ediyorum. Bayram sevincimizi matem havasına büründürmeyelim.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını en içten duygularımla tebrik eder, sevgi ve saygılarımı sunarım dedi