FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 22-10-2021 10:01   Güncelleme : 22-10-2021 10:01

Başkan Adayı Göktepe’den, İlçe Başkanı Demir’e ziyaret 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve ekibi CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’in davetlisi olarak, Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu.

Başkan Adayı Göktepe’den, İlçe Başkanı Demir’e ziyaret 

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve ekibi CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’in davetlisi olarak, Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu. 


Sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, çalışmaları hakkında CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’e bilgiler aktardı. Asıl hedeflerinin esnaflara hizmetkarlık olduğunu vurgulayan Göktepe, misafirperverliğinden dolayı İlçe Başkanı Demir’e teşekkürlerini sundu. CHP Fethiye İlçe Teşkilatı bahçesinde gerçekleşen kahvaltılı programda Foça Mahallesi Muhtarı İlker Can ve Cami Mahallesi Muhtarı Gürol Kavak da yer aldı.


GÖKTEPE, “BİZİM DERDİMİZ HİZMETKARLIK”


Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe yaptığı açıklamada, “Bizim aday olmaktaki amacımız samimiyet, esnafımıza ve Fethiye’mize faydalı olabilmektir. Kendi çıkarımız için değil yaşadığımız bu şehirde alın teri ile çalışıp; evine helalinden emek götürmek için mücadele eden esnaf arkadaşlarımızın sesi olabilmek bu yola çıktık. Tüm esnaflarımızı ekip arkadaşlarımızla ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizde gördüğümüz ilgi alaka gerçekten beni ve ekibimi fazlasıyla memnun ediyor. Bugün de siz değerli CHP Fethiye İlçe Başkanlığının misafiri olarak ağırlanıyoruz. Burada bize göstermiş olduğunuz ilgi, samimiyet, içtenlik ve bilgi paylaşımınız bizleri çok memnun etti. Ayrıca iki muhtarıma da katılımları için teşekkür ediyorum” dedi.  


DEMİR, “BEN DEĞİŞTİRDİM SİZ DE YAPARSINIZ” 


Ziyarete teşekkür eden CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Artık hayatın akışı için değişim şart. Kimse alınmasın gücenmesin. Her kuşağın bir dönemi olmalı…  Çok uzun süreli olan başkanlıklar ve görevler yeni kuşaklara teslim edilmelidir. Artık zamanı geldi. Yürünerek gelinen koltuktan tabuta uzanan bir görev süreleri son bulmalı. Bu konuşmam sadece Fethiye için geçerli bir durum olarak algılanmasın. Türkiye ve Muğla hayatın her bölümü için söylüyorum. Bir pandemi yaşadık. Hayatımızda her şey değişti. Her türlü alışkanlıklarımızı değiştirdik. Onun için değişim şart. Tezcan kardeşimi İksirci olarak herkesim biliyor. 19 yıldır işindeki istikrarı yakinen biliyoruz. Bu başarılı sürecin devamı olarak Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na başkanlık yapmak için aday olmasından ve medeni cesaretinden dolayı kendisini ve ekibini tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.