FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 11-01-2022 16:38   Güncelleme : 11-01-2022 20:05

Başkan Adayı Duru, “Ülke genelinde farkındalık oluşturacağız”

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, 19 Ocak Çarşamba günü yapılacak genel kurul öncesinde ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Adayı Duru, “Ülke genelinde farkındalık oluşturacağız”

 

 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, 19 Ocak Çarşamba günü yapılacak genel kurul öncesinde ziyaretlerini sürdürüyor. Göreve seçildikleri takdirde odayı yönetim olarak değil, pazarcı esnafları ile birlikte yöneteceklerinin altını çizen Başkan Adayı Duru; ülke genelinde farkındalık oluşturacaklarını söyledi.

 

Ekibi ile birlikte Salı Pazarı esnaflarını ziyaret eden Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, seçim sürecindeki çalışmalarını anlatıp; projeleri hakkında bilgiler aktardı. Tüm semt pazarlarının üstünün kapanması adına gerekli çalışmaları yapacaklarını kaydeden Başkan Adayı Duru, alacakları her kararda esnafların görüşlerinin alınacağını ifade etti.

 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru yaptığı açıklamada, “Ekibimizle birlikte Salı Pazarı’nda esnaflarımızı ziyaret ettik. Oldukça coşkulu bir program oldu. Yönetim kurulu üyelerimizi son gün açıklayacağız. Çok güzel bir kadromuz var. Üç yıl öncesinden kadromuzu hazırlamıştık. Göreve seçildiğimiz takdirde yönetimle değil, pazarcı arkadaşlarımızla birlikte yöneteceğiz. Alacağımız her kararda kendilerine danışacağız. Sadece imza atıp, yan gelip yatmayacağız. Fethiye’de değil ülke genelinde bir farkındalık oluşturmaya çalışacağız. Şimdiye kadar yaptığım çalışmaları herkes biliyor. Her zaman olduğu gibi gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Açıklamasını sürdüren Başkan Adayı Duru, “Her zaman ulaşılabilir olacağım. Esnaf arkadaşlarım için bunun en büyük şans olduğunu düşünüyorum. Bu durumu değerlendireceklerine inanıyorum. Bugün gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Yağmurdan dolayı giyim bölümü açılamadı. Önümüzdeki süreçte tüm pazarlarımızın üzeri kapatılarak, tüm esnaflarımızı bu dertten kurtaracağız. Bu yönde gerekli çalışmaları yapıp, ilgili kurumlarla iletişime geçeceğiz” ifadelerini kullandı.