FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 14-03-2021 13:42   Güncelleme : 14-03-2021 13:42

BAŞKAN ADAYI DEMİRTAŞ’TAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİL

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kamil Mutlu Demirtaş, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı.

BAŞKAN ADAYI DEMİRTAŞ’TAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİL

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kamil Mutlu Demirtaş, beraberinde bir grup esnaf vatandaş ile birlikte 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı.

Fethiye  Devlet Hastanesi'nde görevli sağlık çalışanlarını ziyaret eden Demirtaş, sağlık çalışanlarıyla bir süre sohbet edip, doktor ve hemşirelerin Tıp Bayramı'nı kutladı. Poliklinikleri ve yatan hastaları da ziyaret eden Kamil Mutlu Demirtaş, hasta ve ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hastane personeline karanfil dağıtan Demirtaş, "Ülkemizdeki sağlık çalışanlarının dünyada etkili olan virüsle ilgili mücadelesi takdirle karşılanmaktadır. İnsan sağlığını esas alan zor fakat kutsal görevi yerine getirmek için azimle çalışan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı tebrik ederim." ifadelerini kullandı.

Her zaman sağlık çalışanlarının yanında olacaklarını kaydeden Demirtaş, “Tıp Bayramı olmasına rağmen sağlık çalışanlarımız görev başında. Bu meslek böyle, günün 24 saati, yılın 365 günü çalışan sağlık çalışanlarımızı yalnız bırakmak istemedik. Hekimlerimiz olsun, sağlık çalışanlarımız olsun sadece Tıp Bayramı'nda değil diğer bayramlarda olsun, özel günlerde olsun sağlık çalışanlarımız hep görev başında, meşakkatli bir görev ifa ediyorlar. Fedakar ve özverili bir çalışma içerisindeler. Şifa dağıtıyorlar, hastalarımıza sağlık hizmetinde canla başla çalışan tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarının tekrardan  Tıp Bayramı'nı kutluyorum" dedi.

AYFER KURT