FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 11-01-2022 15:25   Güncelleme : 12-01-2022 12:33

Başkan Adayı Aygan, “Destek esnaflarımızdan hizmet bizden”

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Sezgin Aygan, kongre öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Başkan Adayı Aygan, “Destek esnaflarımızdan hizmet bizden”

 

 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Sezgin Aygan, kongre öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlk olarak Salı Pazarı’nda hayatını kaybeden aile büyükleri ile ebediyete irtihal eden pazarcı esnaflarının hayrına lokma ikramında bulunan Başkan Adayı Aygan, daha sonra esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

 

Salı Pazarı’nda gerçekleşen organizasyona Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı aynı zamanda Başkan Adayı Adem Hıra, başkan adaylarından İbrahim Çalhan, pazar esnafı ve vatandaşlar katıldı. Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Sezgin Aygan, lokma ikramına katılanlara teşekkürlerini sundu. Başkan Adayı Aygan daha sonra ekibi ile birlikte Salı Pazarı esnafını ziyaret etti.

 

Ziyaretleri esnasında seçim çalışmalarını anlatan Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Sezgin Aygan, projelerini de anlattı. Semt pazarlarının sorunlarını yakından bildiğini kaydeden Başkan Adayı Aygan, açık olan pazarların üstlerinin kapatılması adına gerekli çabaları göstereceğini söyledi.

 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Sezgin Aygan yaptığı açıklamada, “Odamızın genel kurulu 19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak. Ekibimle birlikte çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Destek esnaflarımızdan hizmet bizden… Salı Pazarı’nda hayatını kaybeden aile büyüklerim ile yaşamını yitiren pazar esnafımız için lokma ikramında bulunduk. Diğer aday arkadaşlarımız da davetimize katıldı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” şeklinde ifadeler kullandı.

 

Açıklamasını sürdüren Başkan Adayı Aygan, “Bu yola çıkarken ilk olarak eşimin ve çocuklarımın olurunu aldım. Aile huzurunu sağlayamazsanız, toplum huzurunu sağlamaya katkıda bulunamazsınız. Şu anda eşim ve çocuklarım yanımda. 10 yıldır pazar esnafımızı da ailem gibi görüyorum. Ekibim ve ben yoğun bir şekilde seçimlere hazırlanıyoruz. Kimsenin gölgesinde olmadan yol yürüyoruz. Bazı arkadaşlarımızın belediyenin etrafında birleşmek gibi bir düşünceleri var. Biz aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz” dedi.