FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 08-06-2021 18:04   Güncelleme : 08-06-2021 18:21

Basın İlan Kurumu Muğla İl Müdürü Muharrem Mermertaş Serap Ülkü Medya A.Ş.'yi ziyaret etti.

Basın İlan Kurumu Muğla İl Müdürü Muharrem Mermertaş Serap Ülkü Medya A.Ş.'yi ziyaret etti.

Basın İlan Kurumu Müdürü Serap Ülkü Medya A.Ş.'yi ziyaret etti.

 

 

Basın İlan Kurumu Muğla İl Müdürü Muharrem Mermertaş beraberinde Hakan İmren, Serap Ülkü Medya A.Ş’ye ziyarette bulundu.

 Muğla Basın İlan Kurumu Müdürü Muharrem Mermertaş Serap Ülkü Medya A.Ş’ye ziyarette bulundu.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Serap Ülkü Medya A.Ş yönetim kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Fethiyetürk ailesi olarak öncelikle kurumumuza hoş geldiniz diyorum Devletimizin gücünü pandemi sürecinde yerel basın olarak yanımızda hissettik. Basın ilan kurumuna ve Genel Müdür’ümüze teşekkür ediyoruz. En önemli noktamız gazetelerin birleşerek haftalık baskısını 2 güne düşürmesi ve çalışanlara ödenek sağlanmasıydı. Ülke olarak zor bir süreçten geçtik. Yerel Anadolu medya olarak şunu hissettik ! Devletimiz bu zorlu süreçte yerel medyanın yanında oldu. Müdür’ümüze çok teşekkür ediyorum diyerek sözlerini noktalandırdı.

 

Basın İlan Kurumu Muğla İl Müdürü Muharrem Mermertaş yaptığı açıklamada ise; Değerli basınımıza bizi ağırladıkları için teşekkür ediyorum.  Kovid -19 salgını nedeniyle bu süreçte gazete ziyaretlerimizi yapamamıştık. Geçte olsa Fethiye ilçemizde gazete ziyaretlerimize başladık. Sizlerle tanışarak bu süreçte hem yaşadıklarımızı görmek istedik hemde sizlerin önerilerini almak istedik, hemde biz kurum olarak neler yaptıklarımızı anlatmak istedik. Kurum olarak Genel Müdürlüğümüz ve yönetim kurumumuz Kovid-19 sürecinde gazetelerimizin yanında olduk. Bu süreçte gazetelerimize dönüşümlü yayın imkanı tanındı. İşkur kısa çalışma ödeneğinden faydalanan gazetelerimizi bu mevzuata uygun hale getirdik. Sokağa çıkma yasaklarında gazetelerimizin çıkmaması yönünde imkanlar sağladık. Bu süreçte Genel Müdürlüğümüz ile birlikte Medyamızın yanında olduğumuzu düşünüyoruz. Bundan sonraki süreçte sizlerle daha sıkı temas halinde olarak el ele yürümek istiyoruz. Bizleri ağırladığınız için çok teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum”diye konuştu.