GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-10-2021 12:57   Güncelleme : 02-10-2021 13:05

Başarılı öğrenciler Marmaris’te

Hakkari’nin Çukurca ilçesinden lise mezunu, üniversiteye hazırlanan başarılı 15 genç; Marmaris’te motive oluyor.

Başarılı öğrenciler Marmaris’te

Hakkari’nin Çukurca ilçesinden lise mezunu, üniversiteye hazırlanan başarılı 15 genç; Marmaris’te motive oluyor.

AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığı, Cumhur İttifakı ve Çukurca Belediye Başkanlığı ortaklaşa organize edilen motivasyon etkinlikleri kapsamında;15 genç Muğla’nın Marmaris ilçesine geldi. Gençleri AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen ve ilçe yönetimi ile birlikte Çetibeli Jandarma Karakolu’nda karşıladı.

Havuzlu Bahçe Restoran’da kahvaltılarını yapan gençler, Marmaris’te olmaktan memnun olduklarını; girdikleri bu üniversite sınavı mücadelesi öncesi güzel bir motivasyon olacağını belirtti. AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen de gençlere hitaben, “Sizler Türkiye’nin geleceğisiniz. İleride hepiniz birer avukat, doktor, mühendis vb. olacaksınız. Sizlere bu zorlu yolunuzda bir nebze de olsa rahatlama, nefes alma imkanı sunabildiysek ne mutlu bize. Sizlere zorlu mücadelenizde başarılar dilerim” dedi.

Cumhur İttifakı Üyesi MHP Marmaris İlçe Teşkilat Başkanı İbrahim Bolatkıran da gençlerle gurur duyduklarını ifade ederek, gençleri şimdiden üniversite sınavındaki başarıları için tebrik etti.

Bir hafta boyunca Marmaris’te ağırlanacak gençler tekne turu, cip safari, animasyonlar, folklor gösterileri ve çevre gezileri yapacak. Misafir gençler, Perşembe günü ilçeden ayrılarak Çukurca’ya doğru yola çıkacak.