SPOR
Giriş Tarihi : 26-05-2021 08:56   Güncelleme : 26-05-2021 08:56

Bahçeşehir Spor Kulübü yeni sezona hazırlanıyor

Bahçeşehir Spor Kulübü yeni sezona hazırlanıyor

Bahçeşehir Spor Kulübü yeni sezona hazırlanıyor

Rota Koleji Spor Kulübü geçtiğimiz sezon Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nden, Sigorta Shop 1. Lig’e çıkma başarısı gösteren Antrenör Alper Kemal Kaygusuz, Fethiye Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü ile anlaşma sağladı.

İzmir Işıkkent Spor Kulübü’nde 4 sezon, ardından 7 sezon Rota Koleji Spor Kulübü’nde görev alan Alper Kemal Kaygusuz, önümüzdeki sezon Fethiye Bahçeşehir Spor Kulübü’nün başarısı için görev yapacak. Öte yandan Yardımcı Antrenör Cem Avcı ile sözleşme imzalandığı belirtildi.

Fethiye Bahçeşehir Spor Kulübü, yeni sezon yapılanması kapsamında kadrosuna genç pasör İpek Karayel’i kattı. Geçtiğimiz sezon Voleybol Kadınlar 2. Ligi 3. Grup’ta mücadele eden ve şampiyon olarak Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar Voleybol 1. Lig’e yükselen Fethiye’nin Sultanları, Büyükçekmece Voleybol Akademi Spor’dan 21 yaşındaki genç pasörü de kadrosuna dahil etti.

Geçen sezon Rota Koleji ile şampiyonluk yaşayan smaçörler Selin Azra Çimen ve Şafak Karvan, orta oyuncu Buse Gül, pasör Meltem Coşkun ile libero Ceren Özmergen; önümüzdeki sezon Fethiye Bahçeşehir Spor Kulübü’nün başarısı için mücadele edecek. Bunun yanında geçen sezon şampiyonlukta büyük payı bulunan Kadınlar 2.Lig’inde şampiyon olup, Sigorta Shop Kadınlar 1.Lig'ine yükselmemize katkısı olan, 27 yaşındaki libero oyuncusu Neslihan Çengeltepe’nin sözleşmesi yenilendi. Başarılı oyuncu daha önce Bolu Belediyespor, Edremit Belediyespor ve Anadolu Üniversitesi formaları giydi.