SPOR
Giriş Tarihi : 29-05-2021 16:05   Güncelleme : 29-05-2021 16:05

Bahçeşehir Spor Kulübü kadrosunu güçlendiriyor

Bahçeşehir Spor Kulübü kadrosunu güçlendiriyor

Bahçeşehir Spor Kulübü kadrosunu güçlendiriyor

Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nden, Sigorta Shop 1. Lig’e çıkma başarısı gösteren Fethiye Bahçeşehir Spor Kulübü yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Antrenör Alper Kemal Kaygusuz, Yardımcı Antrenör Cem Avcı ile sözleşme imzalayan temsilcimiz; önemli oyuncuları renklerine bağlamıştı.

Daha önce pasör İpek Karayel, smaçörler Selin Azra Çimen ve Şafak Karvan, orta oyuncu Buse Gül, pasör Meltem Coşkun ile libero Ceren Özmergen’i renklerine bağlayan Fethiye’nin Sultanları, şampiyonlukta büyük katkıları olan libero Neslihan Çengeltepe ile de sözleşme yeniledi. Fethiye Bahçeşehir Spor Kulübü Başkanı İbrahim Erdem’in gayretleri neticesinde smaçör Buse Karadan, orta oyuncu Dilara Aydın ile yeni sözleşme imzalandı. Öte yandan geçen sezon elde edilen şampiyonlukta büyük payı olan pasör çaprazı Gülem Altay ve  orta oyuncu Tuğba Kınalı’nın da sözleşmelerinin yenilendiği açıklandı.

BUSE KARADAN

1.84 boyunda, 23 yaşındaki başarılı smaçör daha önce Işıkkent, Rota Koleji, İzmirspor Denizli Merkez Efendi takımlarında oynadı.

DİLARA AYDIN

1.91 boyundaki, 22 yaşındaki başarılı orta oyuncu daha önce Galatasaray Spor Kulübü, Maltepe Yalı Spor Kulübü, Burhaniye Körfez Eğitim Gelişim Spor Kulübü, Sakarya Gelişim Spor Kulübü, Sakarya Voleybol Spor Kulübü, Marmaris Akademi Gençlik Spor Kulübü ve Sivrihisar Spor Kulübü’nde oynadı.

TUĞBA KINALI

Fethiye Bahçeşehir Spor Kulübü’nün TVF Kadınlar 2. Lig'inde şampiyon olup, Sigorta Shop Kadınlar 1.Lig'ine yükselmesinde katkısı olan 23 yaşındaki, 1.91 boyundaki orta oyuncu ile sözleşme yenilendi. Oyuncu daha önce Eskişehir Tepebaşı Belediyespor Kulübü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde formalarını giydi.

GÜLEM ALTAY

Fethiye’nin Sultanları’nın şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan, 23 yaşındaki pasör çaprazı ile sözleşme yenilendi. Oyuncu daha önce Eczacıbaşı, Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Salihli Belediyespor Kulübü, Çanakkale Belediyespor Kulübü'nde oynadı.