GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-01-2022 20:36   Güncelleme : 03-01-2022 20:36

AYD BAŞKANI BURHAN’IN KONUĞU HACI YAKIŞIKLI OLDU

AYD BAŞKANI BURHAN’IN KONUĞU HACI YAKIŞIKLI OLDU

AYD BAŞKANI BURHAN’IN KONUĞU HACI YAKIŞIKLI OLDU

Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı , Millet HaberTV’de Sinan Burhan’la Gündem programının konuğu oldu. Millet Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Sinan Burhan’ın sorularını yanıtlayan Yakışıklı, Hasan Karakaya’nın vefat ettiği yere eleştiride bulunanlara cevap verdi. Yakışıklı, FETÖ’cüler Hasan abiye iftira attı, bunlar hesabını ahirette çok zor verecekler” dedi.

 

 

Millet Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Sinan Burhan’ın Millet Haber TV’de yayınlanan Sinan Burhan’la Gündem programının konuğu Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı oldu. Yakışıklı, Hasan Karakaya’nın gözünü budaktan sakınmayan bir kalemi olduğunu ve İslam düşmanlarıyla kavga ettiğini söyledi. Hasan Karakaya’nın Medine’de bir otelde vefat ettiğini belirten Yakışıklı Hasan abinin ölümüne bile FETÖ’cüler iftira attılar dedi. Yakışıklı, Hasan abi mücadele ettiği teröristler tarafından iftiraya uğruyor, bunlar ahirette bu iftiranın hesabını çok zor verecekler” ifadelerini kullandı. 

Yakışıklı, Cumhurbaşkanının yanında olmak veya karşısında objektif ve sübjektif olmak değildir, objektiflik gazetecilik haberi olduğu gibi yansıtmaktır, gazetecilik peygamber mesleğidir. Siz ne yapıyorsunuz, iletiyorsunuz. Gazetecilik haberi  doğru yazmaktır. Almanya’dan fon alıp çatır çatır haber yapanları görüyoruz. Ortada gördüğünüz yalanlar var ya bunlar yabancı fonla Türkiye’de haber sitesi kuranlar. Bunlar tarafsız değil bunlar yalan haber yapıyorlar. Yerli Milli noktada biraz güçlenmeye başladı. İktidar medyası yüzde 40 tır. Karşı taraf yüzde 60 tır. Onların kaynakları sınırsız” dedi.

 

AKİT Gazetesi Ankara Temsilcisi Hacı yakışıklı sözlerine şöyle devam etti:

“Küçükbaş, büyükbaş hayvanda Türkiye bir numara. Dışarıya en çok un satan ülke Türkiye. Kapanan 5 kepenk varsa açılan 7 kepenk var. Türkiye bana mı büyüyor deniyor Türkiye büyüdü mü sen işsiz kalmıyorsun, oğlun, kızın işsiz kalmıyor. Almanya’da emekliler kan alıyor geçinemiyor Almanya. Adam 1000 Euro emekli maaşı alıyor 800 euro  kira ödüyor. 

Sinan Burhan’ın Abdullah Gül milletin ittifakı olabilir mi? Abdullah Gül Kayseri’de seçime girsin karşısında  Recep Tayyip Erdoğan girsin Recep Tayyip Erdoğan yüzde 70 almazsa bende bir şey bilmiyorum. Sayın Gül 7 sene Cumhurbaşkanı oldun. 7 sene sonra neden Cumhurbaşkanı’na karşı  insanları kışkırtıyorsun. Abdullah Gül bundan sonra Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek için yön göstereceklerden bir tanesi. Davutoğlu da arkadan vurdu. Ali babacan da çok parlak değil. 3 ünü koy alacakları oy yüzde 1-2’dir".