GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-09-2021 18:40   Güncelleme : 21-09-2021 18:40

AVKON Yönetim Kurulu görev dağılımını yaptı…

Avrasya Medya ve İletişim Konfederasyonu (AVKON), 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ardından, seçilmiş Yönetim Kurulu olarak gerçekleştirdiği ilk toplantıda görev dağılımını yaptı.

AVKON Yönetim Kurulu görev dağılımını yaptı…

Avrasya Medya ve İletişim Konfederasyonu (AVKON), 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ardından, seçilmiş Yönetim Kurulu olarak gerçekleştirdiği ilk toplantıda görev dağılımını yaptı.

AVKON Yönetim Kurulu görev dağılımı, yazılı bir açıklama ile kamuoyuna açıklandı. Genel Başkan Şakir Gürel, Genel Başkan Vekili Dr. Süleyman Basa ve Genel Sekreter Menderes Demir’in genel kurulda unvanlı olarak seçildikleri belirtilen açıklamada, yönetim kurulu görev dağılımını şu şekilde gerçekleştiği bildirildi;

Nizamettin Bilici: Genel Muhasip, Bahtiyar Kahveci: Siyasi Partiler ile İlişkiler Teşkilatlanma ve Projelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Utku Demiröz: Yerel Medya ve Yerel Yönetimlerle Çalışmalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Mehmet Yazıcı: Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Hüseyin Kömür: Bilişim ve Yeni Medya Çalışmalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Hasan Eraslan: Eğitim ve Teknoloji Çalışmalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Doğan Deniz: Halkla İlişkiler, Reklam ve Tanıtım Çalışmalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Hasan Özdemir: Yaygın Medya Çalışmalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İsmail Kahraman: Kültür ve Sanat Çalışmalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Muradiye Ergin: Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Erdoğan Erdoğdu: Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Adnan Onay: Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) Çalışmalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Cüneyd Altıparmak: Denetleme Kurulu Başkanı, Rahmi Vardı: Disiplin Kurulu Başkanı.

Genel Başkan Şakir Gürel; AVKON Yönetim Kurulu olarak mesleki anlamda yoğun bir çalışma içinde olacaklarını belirterek, bu süreçte AVKON’dan Medya ve İfade Özgürlüğü çalışmaları ile ilgili beklentinin ne derece yüksek olduğunun farkında olduklarını, kendilerine destek olan ve olacak herkese, her kuruma teşekkür ettiklerini söyledi.