GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-10-2021 19:39   Güncelleme : 02-10-2021 19:39

Atapet Hayvan Hastanesi açıldı

Atapet Hayvan Hastanesi, Muğla merkezde hizmete başladı.

Atapet Hayvan Hastanesi açıldı

Atapet Hayvan Hastanesi, Muğla merkezde hizmete başladı. Veteriner Hekim Mehmet Dörterler tarafından Muğla’ya kazandırılan hayvan hastanesi, uzman kadrosuyla geniş konseptte bir hizmet sunuyor.

Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’ndeki eğitiminin ardından aynı üniversitede Hayvan Beslenme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı’nda yüksek lisans yapan Veteriner Hekim Mehmet Dörterler, hastane bünyesinde tüm hayvanlar için laboratuvar, görüntüleme, tedavi ve cerrahi yaklaşım gibi geniş hizmetlerimiz mevcut olduğunu belirtti.

Veteriner Hekim Mehmet Dörterler yaptığı açıklamada, “Şimdiki ortağım Fırat Çalışkan ile katılığımız eğitim ve sempozyumlarla beraber kliniğimize teknik alt yapılar katarak hayallerimize bir adım daha yaklaştık ve Atapet Hayvan Hastanesi’ni kurduk. Şu an hastanemizde bütün hayvanlar için laboratuvar, görüntüleme, tedavi ve cerrahi yaklaşım gibi geniş hizmetlerimiz mevcut. Hastanemizde iki tam donanımlı yoğun bakım kabinine ve 35 hayvan yatış kapasitesine sahiptir. 7 hekim 2 veteriner tekniker 3 yardımcı personel olmak üzere 12 kişilik ekibimiz ile 7/24 hizmet veriyoruz” dedi.