SPOR
Giriş Tarihi : 28-05-2021 10:16   Güncelleme : 28-05-2021 10:16

Ataçocuğu ile karşılıklı anlaşarak yollar ayrıldı

Ataçocuğu ile karşılıklı anlaşarak yollar ayrıldı

Ataçocuğu ile karşılıklı anlaşarak yollar ayrıldı

3. Lig’de mücadele eden Fethiyespor’da, sezonun sonuna doğru takımın başına geçen ve playofflarda yarı finale kadar yükselme başarısı gösteren Teknik Direktör Enver Ataçocuğu ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığı belirtildi.

Fethiyespor’un direkt şampiyon olma şansının kalmadığı son üç haftalık periyotta göreve gelen Teknik Direktör Enver Ataçocuğu, playoff etabında yarı finale kadar ilerledi. Yarı final rövanş maçında İskenderun Futbol Kulübü’ne deplasmanda 1-0 yenilerek elenen lacivert beyazlılarda, Teknik Direktör Enver Ataçocuğu ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığı öğrenildi.

Fethiyespor’un sosyal medya hesabında yazılı bir açıklama yapan Teknik Direktör Enver Ataçocuğu, “Futbola başladığım, antrenörlükte en alttan en üste profesyonel takım teknik sorumluluğuna kadar yükselmeme vesile olan kulübüme ve bütün emeği geçenlere minnettarım. Bana güvenip görev veren, destek olan Başkanıma ve Yönetim Kurulumuza çok teşekkür ediyorum. Ayrıca göreve geldiğim günden itibaren gerek mesaj atarak, gerek arayarak yanımda olan herkese teşekkür ediyorum. Desteğini her zaman hissettiğim büyük Fethiyespor taraftarına teşekkür ediyorum” dedi.

Açıklamasını sürdüren Ataçocuğu, “Direkt şampiyon olma şansızımın kalmadığı son üç haftalık periyotta göreve geldim. Playofflarda başarı gösterip şampiyon olma şansımız vardı. Finale çok yaklaşmıştık fakat yarı final rövanş maçında deplasmanda İskenderunspor’a 1-0 kaybederek şampiyonluk hayalimiz son buldu. Bu süreçte kulüpte beraber emek harcadığımız Başkanımıza, Yönetimimize, teknik ekibime, futbolcu kardeşlerime, personelimize, taraftarımıza ve emeği geçen herkese tekrardan sonsuz teşekkür ederim.

Teknik direktörlük benim çocukluk hayalimdi. Başarılı olmak için, bütün engelleri aşıp, var gücümle çalışıp, donanımımı geliştirip bir gün çok sevdiğim kulübüm Fethiyespor’da şampiyonluklar yaşamak umuduyla...” ifadelerini kullandı.