FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 24-06-2021 09:05   Güncelleme : 24-06-2021 09:11

Aras, MTÜRK TV’yi ziyaret etti

Aras, MTÜRK TV’yi ziyaret etti

Aras Denizcilik Sahibi Kemal Aras, tatil için geldiği Fethiye’de; Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Sahil bölgelerinde kazaya uğrayan gemiler ve batan gemilerin çıkarılması yönünde başarılı çalışmalar yürüten Aras Denizcilik, bölgemizde de adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Çalışma yaptıkları yerlerde çocuklara oyuncak setleri dağıttıklarını kaydeden Aras Denizcilik Sahibi Kemal Aras, çocukların eğitimlerine de katkı sağlıyor. Sohbet havasında geçen ziyarette Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir, dernek ve kurum faaliyetleri hakkında bilgi aktardı.

Aras Denizcilik Sahibi Kemal Aras, denizcilik sektörüne yönelik çalışmalarını aktarırken; “Çalışma yaptığımız bölgelerde çocuklara hediyeler sunarken, eğitimlerine de katkı sağlamayı hedefliyoruz. Basın ülkemizin en önemli temel taşlarından birisidir. Bu yönde büyük bir görevi yerine getiriyorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir ziyarete teşekkür ederek, “Muğlatürk ve Serap Ülkü Medya A.Ş. olarak geniş bir kitleye hitap ediyoruz. Denizcilik sektöründe yer alan şirketinize ve sizlere başarılar diliyorum” şeklinde ifadeler kullandı.