ORTACA
Giriş Tarihi : 24-05-2021 05:06   Güncelleme : 24-05-2021 05:06

Araçta Sevişirken Uçurumdan Uçuyorlardı

Araçta Sevişirken Uçurumdan Uçuyorlardı

Araçta Sevişirken Uçurumdan Uçuyorlardı 

 

Arabalarını rampaya bırakıp aracın içinde soyundular sevişmeye başladılar. Bu sırada araç hareket etmeye başladı. Son anda çıplak şekilde kendilerini araçtan attılar, araç 85 metrelik uçuruma uçtu.

Ortaca’nın Gökbel Mahallesi İztuzu Yolu üzerinde uçurum kenarında bir kadının çığlık sesini duyan vatandaşlar yetkililere haber verdi.

Olay yerine giden Dalyan Jandarma Karakol Komutanlığı ile Muğla Büyükşehir Belediyesi Dalyan İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, uçurumun kenarında bir erkekle bir kadını çıplak vaziyette buldular. Çiftin uçurumun dibinde araçlarının bulunduğunu söylemesi üzerine, bölgeye ambulansın yanı sıra AKS ekipleri çağrıldı.

 

Çiftin kıyafetler ve eşyaları hurdaya dönen araçta etrafa saçıldı

RAMPADA SEVİŞİRKEN

Alınan bilgiye göre, İtalyan uyruklu Camillia Frattini (35) isimli kadın ile Fransız uyruklu Safran Ambre Malko Gauquelin Des Pallieres (26) isimli erkek, EW 061 BF Fransa plakası bulunan araçları ile İztuzu yoluna gittiler. Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle kimsenin geçmediği yolda çift araçlarını yolun kenarında rampaya çekti ve soyunarak aracın içinde sevişmeye başladı.

Bu sırada araç hareket etmeye başladı. Yaklaşık 50 metre ilerleyen aracın hareket ettiğini fark eden çift son anda arabadan dışarı atladı. Araç ise 10 metre daha ilerledi ve büyük bir gürültü ile uçuruma yuvarlandı. Yaklaşık 85 metrelik uçuruma yuvarlanan araç hurdaya döndü.

 

Araçtan çıplak vaziyette son anda kendilerini atan çift, hafif sıyrıklarla yara aldıkları olayda kılpayı ölümden kurtulmuş oldular. Kazada hafif yaralanan çift ambulans ile hastaneye kaldırılırken, olayla ile ilgili soruşturma başlatıldı.