FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 10-02-2021 18:09   Güncelleme : 10-02-2021 18:29

ANGEL HOMES TOĞLUK’TAN ÖZTÜRK’E ZİYARET

ANGEL HOMES TOĞLUK’TAN ÖZTÜRK’E ZİYARET

ANGEL HOMES TOĞLUK’TAN ÖZTÜRK’E ZİYARET

 

Angel Homes’in yönetim kurulu başkanı Abdulgafur Toğluk AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ü makamında ziyaret etti. İş Adamı Abdulgafur Toğluk Fethiye’de son dönemlerde inşaat sektöründe bir çok atılımda bulunarak adından bahsettirdi. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ü ziyaret ederek ilçe başkanlığı görevi için hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

Abdulgafur Toğluk ziyaretinde kısa bir değerlendirme yaparak, Ekim ayında gerçekleşen Ak Parti Fethiye İlçe Başkanlığına seçilen Turgay Öztürk Başkanıma görevinde başarılar diliyorum. Önümüzdeki pandemi sürecinden dolayı ziyaretimizi ertelemek zorunda kaldık. Başkanıma ve yönetimine yeni ilçe binasında görevlerinde başarılar diliyorum dedi.

 

İş adamı Angel Homes Yönetim Kurulu Başkanı Abdulgafur Toğluk’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, hem ilçemizde hemde çevre ilçelerde yaptığı çalışmalar ile sürekli adından bahsettiren bir iş adamıdır. Bugün bize yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok teşekkür ederiz dedi.

AYFER KURT