ORTACA
Giriş Tarihi : 15-10-2020 21:21   Güncelleme : 15-10-2020 21:21

Alim Uzundemir Ortaca Sanayii Sitesini Ziyaret Etti

Alim Uzundemir Ortaca Sanayii Sitesini Ziyaret Etti

Ortaca Belediye Başkanı  Alim Uzundemir, Ortaca Sanayi sitesi esnafını ziyaret ederek taleplerini dinleyip çalışmalarında başarılar diledi.

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Ortaca  Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. İş yerlerini tek tek dolaşarak hayırlı, bereketli ve bol kazanç temennisinde bulunan Başkan Alim Uzundemir, sanayi esnaflarıyla görüşerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Esnafın sıcak ilgisi ile karşılanan Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, “Sanayi esnafımızı çok önemsiyoruz. Her zaman halkımız ile iç içe olmaya devam edeceğiz. Sanayi esnafımız ile bir araya gelerek sohbet ettik ve hayırlı işler diledik. Görüşlerine büyük önem verdiğimiz sanayi esnafımızın her zaman yanındayız. Karşılıklı diyaloğumuzu daha da güçlendirecek, onları sürekli ziyaret etmeye devam edeceğiz” dedi.

Esnaflara belediye çalışmaları hakkında bilgi veren, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir samimi sohbetlerin yapıldığı ziyarette esnafların kendisine yönelttiği soruları da yanıtladı.

Ortaca  Sanayi Sitesi esnafı, Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzundemir’e ziyareti dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getirerek, sürekli halkın arasında olan ve esnafın sorunlarına karşı duyarlı bir belediye başkanı olduğu için teşekkürlerini iletti.