FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 14-10-2020 18:05   Güncelleme : 14-10-2020 18:10

AK PARTİ VE CHP’DEN BİRLİK BERABERLİK MESAJI

Fethiye Chp İlçe Başkanı Mehmet Demir ve yönetimi Fethiye Ak parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler

AK PARTİ VE CHP’DEN BİRLİK BERABERLİK MESAJI

Ak Parti İlçe kongresinde yeniden başkanlığa seçilen Öztürk’e ziyaretler devam ediyor. Başkan Öztürk’ün konukları Chp Fethiye İlçe Yönetimi oldu. Fethiye CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir ve beraberindeki heyet Başkan Öztürk ve yönetimini Ak Parti Fethiye İlçe başkanlığında ziyaret ettiler. Yeniden Başkan seçilen Öztürk ve yeni yönetimine başarılar dileyen Demir, hepimiz Fethiye’miz için mücadele ediyoruz dedi. Siyasi arena’da özlenen tabloyu gözler önüne seren iki başkan birlik beraberlik mesajı verdiler.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretine geldik. Görevlerinde başarılar diliyoruz. Biz teşkilat olarak halkımızın yanında olacağımızı ve bu durumda Ak parti yönetimi ile birlikte yol alacağımızı belirtmek isteriz. Biz Fethiye gönüllüsüyüz. Sizlerle birlikte bunu başaracağımıza inanıyorum. Fethiye de birlik ve beraberlik içinde yol alacağımıza inanıyorum. Fethiye için yapabileceğimiz ne varsa, elimizi taşın altına sokmaya hazırız. Fethiye de ortak buluşacağımız noktada burasıdır. Hepimiz Fethiye’nin çocuğuyuz Fethiye de yaşıyoruz. Partilerimiz farklı bile olsa Fethiye için gönüllerimiz bir. Hepimizin amacı hizmet etmek” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Hepimiz Fethiye’mize hizmet etmek için uğraşıyoruz. Demokrasinin olmazsa olması elbetteki bazen fikir ayrılığı yaşasak da, her zaman bize öneride bulunmalara açığız. Saygımızı sevgimizi kaybetmeyiz. Fethiye için neler yapılabileceğini her zaman konuşuruz. Kavgadan yana asla olmayacağız. CHP heyetinin yaptığı ziyaret bizleri çok mutlu etti. Tekrardan Sayın Başkan Mehmet Demir nezdin de ziyarette bulunduğunuz için tüm CHP teşkilatına çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

HABER:ERKAN KAÇMAZ